FUJI FinePix Z10 fd

Cena produktu FUJI FinePix Z10 fd není známa.

 

Popis produktu FUJI FinePix Z10 fd: Přidejte styl a fantazii vašemu digitálnímu fotografickému koníčku, díky FinePix Z10fd značky Fuji. Má provedení v několika barvách a nabízí kvalitní obraz. Tento ultra kompaktní (méně než 2 cm tl... > více informací


FUJI FinePix Z10 fd - popis

nahoru

Přidejte styl a fantazii vašemu digitálnímu fotografickému koníčku, díky FinePix Z10fd značky Fuji. Má provedení v několika barvách a nabízí kvalitní obraz. Tento ultra kompaktní (méně než 2 cm tlustý) fotoaparát, vám umožní využití vašeho fotografického talentu ! Vybaven snímačem CCD s více než 7 miliony pixelů a optickým, periskopickým zoomem 3x, Fine-Pix Z10 fd kombinuje výkon a praktickou stránku. Disponuje stabilizačním systémem obrazu, který spájí vysokou citlivost 1600 ISO s vysokorychlostním uzavřením, pro zdůraznění čistých snímků. Velký displej LCD s 2,5" (6,35 cm) v úhlopříčce, představuje pohodlnou podporu při používání přístroje, zatím co dvoutlačítkové rozhraní se ukazuje velice intuitivní. Nabízí snadné nastavení a lepší výsledky, Fine Pix Z10 má množství praktických režimů snímání, jako třeba režim detekce obličejů s možností detekce až 10 obličejů a jejich zdůraznění při zaostření. Režim Blog, umožní optimalizaci fotografií, aby se mohli dát na internet. Infračervený systém přenášení, je praktický při přenosu vaší tvorby na kompatibilní, bezdrátové periferie. Můžete si ho koupit za velice (pro tento kvalitní aparát) přijatelnou cenu. Fuji FinePix Z10fd vám dá k dispozici funkčnost a příjemný vzhled, pro celkové potěšení při jeho používání.

Výrobce Fujifilm

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu FUJI FinePix Z10 fd užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.

Nejlevnější FUJI FinePix Z10 fd akční ceny - Levné FUJI FinePix Z10 fd

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější FUJI FinePix Z10 fd stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější FUJI FinePix Z10 fd najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Digitální kompaktní.