Nikon Coolpix P50

Cena produktu Nikon Coolpix P50 není známa.

 

Popis produktu Nikon Coolpix P50: Vysoce výkonný fotoaparát s 8,1 MP s klasickým vzhledem. Fotoaparát je vybaven širokoúhlým objektivem s 3,6x optickým zoomem s ohniskovou vzdáleností od 28 mm Vysoce výkonný fotoaparát s 8,1 milio... > více informací


Nikon Coolpix P50 - popis

nahoru

Vysoce výkonný fotoaparát s 8,1 MP s klasickým vzhledem. Fotoaparát je vybaven širokoúhlým objektivem s 3,6x optickým zoomem s ohniskovou vzdáleností od 28 mm Vysoce výkonný fotoaparát s 8,1 milionu pixelů a klasickým vzhledem, konstruovaný pro zastánce klasických designů fotoaparátů. Fotoaparát je vybaven širokoúhlým objektivem Zoom-NIKKOR s 3,6x optickým zoomem začínajícím ekvivalentní ohniskovou vzdáleností 28 mm, optickým hledáčkem, pevným gripem a praktickým voličem expozičních režimů pro rychlý přístup k manuálnímu expozičnímu režimu. COOLPIX P50 - skutečný fotografický nástroj. Fotoaparát je dostupný ve stříbrném a černém provedení. - Klasický design kombinující vynikající provozní stabilitu podpořenou pevným gripem s důstojným vzhledem pro maximální účelnost. - 8,1 milionu pixelů pro ostré snímky i při výrazném zvětšení nebo tvorbě výřezů. - Širokoúhlý objektiv 28 mm pro získání pravé širokoúhlé perspektivy. Můžete fotografovat skupinové portréty na malých prostorách nebo rozšířit kompozici snímků při fotografování krajiny a architektury. - Obvod pro zpracování obrazu EXPEED pro optimální výkonnost a maximální kvalitu obrazu. - Objektiv Zoom-NIKKOR s 3,6x optickým zoomem: vynikající přesnost a úžasně brilantní snímky. Ekvivalent 28 až 102 mm u kinofilmu. - Volič expozičních režimů pro rychlý a snadný přístup k programové automatice (P) a manuálnímu expozičnímu režimu (M) pro maximálně intuitivní ovládání a vyšší míru kontroly nad výslednými snímky. - 2,4" LCD monitor pro snazší tvorbu kompozice obrazu a přehrávání snímků. - Vysoká citlivost až ISO 2000: možnost použití kratších časů závěrky pro výrazné snížení rizika rozmazání snímků při fotografování rychle se pohybujících objektů a/nebo při fotografování za nízké hladiny osvětlení. - Optický hledáček : možnost přesné tvorby kompozice obrazu na přímém slunečním světle a v dalších případech silného osvětlení, kdy může být použití LCD monitoru obtížné. - Tužkové baterie AA : praktická kompatibilita s tužkovými alkalickými, lithiovými nebo oxyride bateriemi AA pro snadnou dostupnost zdroje energie bez ohledu na místo, kde se právě nacházíte. - Elektronická redukce vibrací : eliminuje účinky chvění fotoaparátu pro získání ostrých snímků a videosekvencí, a poskytuje brilantní snímky i za nízké hladiny osvětlení. - Pokročilá funkce Face-priority AF se schopností detekce a zaostření až 12 tváří v záběru, pracující společně s funkcí Face-priority AE pro měření jasu v oblasti zvolené tváře a získání přesnější expozice. - Barevná provedení těla: Silver a Black (dostupné barevné verze se mohou měnit v závislosti na zemi nebo regionu).

Výrobce Nikon
Optický zoom
Informace o parametru Optický zoom
3.6 x
Kategorie
Informace o parametru Kategorie
Klasické
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
81 Mpix
Typ Snímače CCD
Rozlišení displeje
Informace o parametru Rozlišení displeje
115 kpix
Minimální makro
Informace o parametru Minimální makro
5 cm
Typ baterií
Informace o parametru Typ baterií
AA

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nikon Coolpix P50 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.

Nejlevnější Nikon Coolpix P50 akční ceny - Levné Nikon Coolpix P50

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Nikon Coolpix P50 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Nikon Coolpix P50 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Digitální kompaktní.