Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Digitální fotoaparáty > Digitální kompaktní >

Bushnell Outdor Camera 3,2MP

Bushnell Outdor Camera 3,2MP

Cena produktu Bushnell Outdor Camera 3,2MP není známa.

 

Popis produktu Bushnell Outdor Camera 3,2MP: Pogumovaný vodě odolný digitální fotoaparát 3,2MP s vnitřní pamětí 16 MB s možností vložení SD karty. Rozlišení až 2048x1536 Px. Objektiv 5mm, f/2,8, autofokus (od 1,8 m), barevný LCD displej 1,5"...  Více informací


Bushnell Outdor Camera 3,2MP - popis

Pogumovaný vodě odolný digitální fotoaparát 3,2MP s vnitřní pamětí 16 MB s možností vložení SD karty. Rozlišení až 2048x1536 Px. Objektiv 5mm, f/2,8, autofokus (od 1,8 m), barevný LCD displej 1,5", hmotnost 166 gramů. Záznam data a času snímku, USB a video výstup, slot na SD kartu, software na CD, napájení ze dvou AA baterií (nedodávají se s přístrojem). Předprogramované režimy snímání, vestavěný blesk, makro, samospoušť, 4x digitální zoom. Dodává se v zeleném nebo žlutém provedení pogumování. Přístroj vhodný zejména pro pořizování snímků v přírodě, například při safari, při výletech. apod. Bez ohledu na počasí můžete pořizovat fotografie zvířat v jejich přirozeném prostředí nebo například snímky přátel přímo na kajaku bez obav, že by odstřikující voda poškodila fotoaparát.

Výrobce Bushnell
Typ baterií
Informace o parametru Typ baterií
AA

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Bushnell Outdor Camera 3,2MP užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.