Canon PowerShot SX60 HS

Cena produktu Canon PowerShot SX60 HS není známa.

 

Popis produktu Canon PowerShot SX60 HS: * Rozlišení (MP)  : 16,1 * Optický zoom  : 65 x * Světelnost  : f/3,4-6,5 * Ozvučené video: Ano * Expoziční režimy: Auto, Program AE, Priorita času, Priorita clony, Manual * Scény: Smar...  Více informací


Canon PowerShot SX60 HS - popis

* Rozlišení (MP)  : 16,1
* Optický zoom  : 65 x
* Světelnost  : f/3,4-6,5
* Ozvučené video: Ano
* Expoziční režimy: Auto, Program AE, Priorita času, Priorita clony, Manual
* Scény: Smart Auto (58 detekovaných scén), Programová automatická expozice, Automatická expozice s předvolbou času, Automatická expozice s předvolbou clony, Ruční, Uživatelské nastavení 1, Uživatelské nastavení 2, Hybrid Auto, Kreativní záběr, Sport, Speciální scéna (Portrét, Chytrá expozice (Úsměv, Samospoušť mrknutím, Samospoušť – detekce obličeje), Noční scéna z ruky, Nízká hladina osvětlení (4,0 MP), Sníh, Ohňostroj)
* Citlivost ISO  : 100 - 3200
* Paměťová karta  : SDHC, SD, SDXC
* Interní paměť: Ne
* Velikost (v palcích)  : 3
* Hledáček  : Ano
* Vestavěný blesk: Ano
* Napájení  : Li-Ion
* Rozměry Š x V x H (mm): 127,6 x 92,6 x 114,3
* Hmotnost (g): 650
* Čeština: Ano


Popis zboží Canon PowerShot SX60 HS

S ultrazoomovým kompaktním fotoaparátem Canon PowerShot SX60 HS už pro vás nebude nic příliš vzdálené. Canon PowerShot SX60 HS vám vše pomocí svého 65násobného zoomu naservíruje přímo pod nos.

 

Canon PowerShot SX60 HS

Po technické stránce je tělo systémového kompaktu Canon PowerShot SX60 HS vybaveno slušně. Obrazový procesor DIGIC 6 s technologií iSAPS, 1/2,3" snímač CMOS s rozlišením 16,8 Mpx a pětiosá stabilizace obrazu tvoří sehraný a výkonný tým.

 

Kompaktní digitální fotoaparát Canon PowerShot SX60 HS nabízí standardní vlastnosti jako rychlost závěrky 15 sekund až 1/2000 sekundy, 3" polohovatelný displej s cca 920 000 body, elektronický hledáček s 922 000 body nebo ohniskovou vzdálenost 21 až 1365 mm. Světelnost objektivu se pohybuje od f/3,4 až po f/6,5.

 

Pokročilou vlastností ultrazoomu Canon PowerShot SX60 HS je možnost vestavěného i externího blesku, formát RAW (bezkompresní) a JPEG a také natáčení Full HD videí, které kromě běžných záběrů můžete natáčet i jako mimořádně zpomalený záznam. Nadstandardně podporuje Canon PowerShot SX60 HS i hardwarové HDR, které vám zajistí ideální světelné vyvážení vašich snímků.

 

Slušná je i výdrž baterie, která v Eko režimu činí až 450 snímků.

 

S kompaktem Canon PowerShot SX60 HS se navíc nemusíte bát jít i do tmy - jeho GPS vás vždy vyvede i z temného lesa. Kromě toho disponuje Canon PowerShot SX60 HS modulem Wi-Fi a NFC pro dálkové ovládání fotoaparátu z telefonu nebo tabletu.

 

 

 

Výrobce Canon
Optický zoom
Informace o parametru Optický zoom
65 x
Velikost displeje
Informace o parametru Velikost displeje
3 palce
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
16.1 Mpix
NFC
Informace o parametru NFC
Ano
Full HD video
Informace o parametru Full HD video
Ano
GPS
Informace o parametru GPS
Ano
Wi-Fi
Informace o parametru Wi-Fi
Ano
Typ Snímače CMOS
Rozlišení displeje
Informace o parametru Rozlišení displeje
920 kpix
Typ baterií
Informace o parametru Typ baterií
Akumulátor

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Canon PowerShot SX60 HS užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.