EasyPix W520

Cena produktu EasyPix W520 není známa.

 

Popis produktu EasyPix W520: Snadno použitelný kompaktní fotoaparát s jednoduchým ovládáním pro dětské fotografy, roztomilý design, voděodolné provedení, CMOS snímač s rozlišením až 5 MP, 4x digitální zoom, světelnost F3, 1.7...  Více informací


EasyPix W520 - popis

Snadno použitelný kompaktní fotoaparát s jednoduchým ovládáním pro dětské fotografy, roztomilý design, voděodolné provedení, CMOS snímač s rozlišením až 5 MP, 4x digitální zoom, světelnost F3, 1.77“ LCD displej, natáčení HD videa, slot na microSD/SDHC karty, napájení 2x AAA baterie, přehledné menu.

Kompaktní fotoaparát EasyPix W520 Surf
Snadno použitelný kompakt EasyPix W520 Surf je ideální pro nenáročné dětské fotografy, kteří by se rádi seznámili s fotografickou tvorbou. Poskytuje jednoduché ovládací prvky a automatické technologie pro každého.
Citlivý CMOS snímač
Fotoaparát je vybaven citlivým snímačem, který umožní pořizovat fotografie v rozlišení až 12MP díky digitální interpolaci a HD videa s rozlišením 1280 x 720 bodů. Díky tomu budou Vaše děti moci zachytit nejrůznější momenty z výletů, her nebo oslav.
Natáčejte na cestách
Nechtě děti natáčet ve volných chvílích nebo na dovolené. Fotoaparát je dokonce i voděodolný do hloubky ž 3 metrů, a díky tomu si s ním děti mohou hrát u bazénu, nebo jiné vodní plochy.
Jednoduché ovládání
Pamatováno bylo i na jednoduché ovládání, které zajisté děti ocení. Při fotografování veškeré nastavení za fotografa udělá přítomný automatický režim. Mezi přednosti menu fotoaparátu patří jeho dobrá přehlednost.
Klíčové vlastnosti
Snadno použitelný fotoaparát je tvořen citlivým 5 MP CMOS snímačem, který umožňuje pořizovat vysoce kvalitní snímky a videa ve HD rozlišení. Objektiv disponuje pevnou ohniskovou vzdáleností a světelnost je F3. Snímanou scénu si lze přiblížit prostřednictvím 4x digitálního zoomu. Použit byl 1.77" barevný displej. Záznam obrázků je možný na karty microSD, SDHC do formátů JPEG a AVI. Napájení je řešeno pomocí 2x mikrotužkových baterií typu AAA.

Parametry objektivu
Min. světelnost objektivu: 3

Max. světelnost objektivu: 3
Parametry přijímacího čipu
Typ snímače: CMOS

Rozlišení snímacího prvku [mil.bodů]: 5

Digitální zoom [násobek]: 4
Displej
LCD [palce]: 1,77

Napájení
Typ baterií: alkalické, NiMH

Základní parametry
Video záznam: Ano

Záznamové médium: SD, SDHC

Metoda komprese: AVI, JPEG

Typ fotoapatátu: Outdoor/podvodní

Výrobce Easypix
Velikost displeje
Informace o parametru Velikost displeje
1.77 palce
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
5 Mpix
Typ Snímače CMOS
Typ baterií
Informace o parametru Typ baterií
AAA

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu EasyPix W520 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.