FOTOPAST DTC 550 V

Cena produktu FOTOPAST DTC 550 V není známa.

 

Popis produktu FOTOPAST DTC 550 V: FOTOPAST DTC-550V Fotopast DTC550V je v současné době nejmenší digitální fotoaparát plnící funkci denního i nočního sledování oblíbených míst zvěře (ochozy, krmelce atd.) a monitorující sebemenší ...  Více informací


FOTOPAST DTC 550 V - popis

FOTOPAST DTC-550V Fotopast DTC550V je v současné době nejmenší digitální fotoaparát plnící funkci denního i nočního sledování oblíbených míst zvěře (ochozy, krmelce atd.) a monitorující sebemenší pohyb v okolí těchto míst, zároveň může být použit pro střežení různých staveb a objektů. Vzhled a instalace Kompaktní tvar byl navržen s ohledem na snadné a pohotové uchycení zařízení a díky dvojici otvorů může být díky přibalenému popruhu připevněn na kmen, větev či další místa ve volném prostranství. Plastové tělo přístroje je vytěsněno proti nepříznivému počasí, a proto se není třeba obávat o jeho chod. Přístroj DTC-550V je určen pro použití v jakékoli atmosférické situaci a bez nejmenších obtíží zvládne jak -20 stupňový mráz, odolá sněhové závěji, ale stejně tak si poradí i s prudkými monzumovými děšti i spalujícím vedrem sahary. Objektiv a senzor Ohnisková vzdálenost objektivu 50mm odpovídá zornému úhlu 40 stupňů. Světelnost objektivu je F/3,1. 5Mpx CMOS snímací čip poskytuje obrazová data v rozlišení 2560x1920bodů. Rozlišení je možné snížit na 3Mpx. Pořázená data se ukládají na SD kartu, jejíž maximální kapacita jsou 2GB (postačí až na 4000 snímků nebo desítky videoklipů). Funkce DTC-550V je zařízení určené pro sledování pohybu, který dokáže zachytit jak staticky, tak i ve videosekvenci s rozlišením 640x480pix při 16fps (snímků za vteřinu) nebo 320x240pix a 20fps. Toto funkci plní nejen během dne, ale i v noci, kdy si pomocí LED diod osvítí sledované místo pro lidský zrak neviditelným IR zařením. Reakci fotoaparátu, která je takřka okamžitá, je možné nastavit ve třech stupních citlivosti nízká - normální - vysoká. Praktická funkce časovače aktivuje zařízení jen v předem zvoleném časovém úseku. Nastavení a aktivování veškerých hodnot se provádí prostřednictvím dálkového ovládání (obsaženo v balení). Taktéž i prohlížení pořízených snímků a videosekvencí je možné pouze na LCD monitoru dálkového ovládání. Napájení a výdrž baterií Díky extrémně nízké spotřebě může zařízení pracovat nepřetržitě na jednu sadu baterií (8x AA baterie) až 3 měsíce! Připojením externího akumulátoru, pak prakticky bez omezení. Obsah balení: Fotopast DTC 550V Dálkový USB ovladač upevňovací popruh AV a USB kabel instalační CD český návod. Manuál (CZ/PDF)

Výrobce Fotopast
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
5 Mpix
Typ Snímače CMOS
Typ baterií
Informace o parametru Typ baterií
AA

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu FOTOPAST DTC 550 V užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.