Fuji FinePix S3 Pro

Cena produktu Fuji FinePix S3 Pro není známa.

 

Popis produktu Fuji FinePix S3 Pro: Technické parametry FinePix S3 Pro: * Snímač Super CCD SR fotoaparátu FinePix S3 Pro nabízí rozlišení snímku 12,3 milionu efektivních bodů (S-pixel: 6.17 milionu, R-pixel: 6.17 milionu), rozměr AP...  Více informací


Fuji FinePix S3 Pro - popis

Technické parametry FinePix S3 Pro: * Snímač Super CCD SR fotoaparátu FinePix S3 Pro nabízí rozlišení snímku 12,3 milionu efektivních bodů (S-pixel: 6.17 milionu, R-pixel: 6.17 milionu), rozměr APS (23 x 15,5 mm), širší dynamický rozsah a celkově zlepšenou kvalitu obrazu. Díky tomu lze s přístrojem pořizovat pěkné digitální fotografie s prokreslenějšími detaily v celém rozsahu jasu snímku. * FinePix S3 Pro má jedinečné tělo navržené a vyrobené podle specifikací společnosti Fujifilm. Pevné tělo, vyrobené z jednoho kusu trvanlivého polykarbonátu, je vybaveno čočkami F-mount kompatibilními s čočkami Nikon. * Dvojitá tlačítka k uvolnění závěrky usnadňují horizontální i vertikální ...fotografování. * Vyšší rozlišení LCD nabízí nově vyvinutý dvoupalcový horizontální displej (235 000 bodů), který zobrazuje čisté, jasné obrázky a téměř 100% šíři záběru. * FinePix S3 Pro je extrémně účinný pokud jde o spotřebu elektrické energie a pro jeho provoz postačují pouze čtyři AA nabíjecí baterie Ni-MH. * Vestavěný PC-Sync umožňuje připojení stroboskopů nebo jiných externích bleskových systémů k přístroji FinePix S3 Pro. Rychlost synchronizovaného blesku je 0,006 s. * FinePix S3 Pro nabízí technologii Intelligent Flash se systémem měření expozice s plnou aperturou D-TTL. Systém poskytuje vynikající výsledky se všemi kompatibilními rychlostními světly Nikonu. V digitálním fotoaparátu společnosti Fujifilm se objevuje poprvé a uživatelům přístroje FinePix S3 Pro přináší novou úroveň tvořivých možností při práci se světlem. * FinePix S3 Pro podporuje rozhraní IEEE 1394 (FireWire) a USB 2.0 a vysokorychlostní přenos obrázků. * Dvojitý slot pro paměťová média xD-Picture Card a IBM Microdrive/Compact Flash je vynikající kombinací pro záznam fotografií.

Výrobce Fujifilm

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Fuji FinePix S3 Pro užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.