Fujifilm FinePix A170

Cena produktu Fujifilm FinePix A170 není známa.

 

Popis produktu Fujifilm FinePix A170: Lepší snímky za nižší cenu: Fujifilm A170 Společnost Fujifilm uvádí na trh nový kompaktní fotoaparát série A: A170. Tento model představuje vítaný přírůstek do mimořádně oblíbené řady snadno ovlad...  Více informací


Fujifilm FinePix A170 - popis

Lepší snímky za nižší cenu: Fujifilm A170 Společnost Fujifilm uvádí na trh nový kompaktní fotoaparát série A: A170. Tento model představuje vítaný přírůstek do mimořádně oblíbené řady snadno ovladatelných, kvalitních kompaktních fotoaparátů za přiměřenou cenu - série A. Finanční dostupnost fotoaparátu neznamená kompromisy v oblasti funkčnosti či kvality. Stejně jako ostatní přístroje série A je i tento fotoaparát nabit technologiemi potřebnými k pořízení dobrých snímků. 10-megapixelový snímač modelu A170 vytváří jasné, detailní fotografie o mimořádně vysokém rozlišení a světlosti. A170 podává dobré výkony při slabém nasvícení a umožňuje fotit při citlivosti až ISO 1600. Takže i když je pošmourno a tma, budou tváře vaší rodiny i přátel stále zářit! Fantasticky skvělý vzhled Tento nový 10-megapixelový model zaujme svou štíhlostí (pouhých 21,9 mm). Je vykládán broušeným kovem s dvojitým lakováním o vysokém stupni lesku, takže vypadá opravdu skvěle. Panoramatický režim Často je obtížné zachytit krajinu v celé její kráse nebo velkou skupinu lidí, například na svatbě. Díky modelu A170 nyní můžete snadno pořizovat působivé panoramatické záběry. Panoramatický režim umožňuje pořídit a vzájemně spojit až tři následné záběry a vytvořit tak jednu velkou panoramatickou fotografii. Automatické rozpoznání scény Aby bylo pořizování skvělých fotografií co nejjednodušší, je fotoaparát A170 vybaven funkcí Scene Recognition AUTO, která rozezná druh scény bez nutnosti manuálního nastavování režimu. Společnost Fujifilm vyvinula vlastní technologii, které inteligentně určuje a rozeznává 6 různých scén - Portrét, Krajina, Makro, Portrét v protisvětle, Noční režim a Noční portrét. Po rozeznání scény fotoaparát optimalizuje nastavení tak, abyste mohli pořídit co nejúžasnější záběr zvolené kompozice. Vysokou kvalitu portrétů pak zajišťuje spojení režimu Portrét a technologie automatického rozpoznávání obličeje. Režim stabilizace obrazu Tento fotoaparát série A disponuje rovněž režimem Anti-Blur vyvinutým společností Fujifilm. Díky němu můžete dát sbohem rozmazaným fotografiím; s touto technologií jsou záběry ostré jako břitva, jeden jako druhý. Bezproblémové napájení U tohoto přístroje se nemusíte bát, že zapomenete nabít baterie. Funguje na dvě standardní tužkové baterie (typ AA) a má mimořádně nízkou spotřebu energie, takže se na něj nevymlouvejte, když vám nějaký záběr uteče.

Výrobce Fujifilm
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
10 Mpix
Kategorie
Informace o parametru Kategorie
Klasické
Optický zoom
Informace o parametru Optický zoom
3 x
Minimální makro
Informace o parametru Minimální makro
10 cm
Rozlišení displeje
Informace o parametru Rozlišení displeje
230 kpix
Typ baterií
Informace o parametru Typ baterií
AA

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Fujifilm FinePix A170 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.