Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Digitální fotoaparáty > Digitální kompaktní >

FUJIFILM FinePix J32 Kimmidoll

FUJIFILM FinePix J32 Kimmidoll

Cena produktu FUJIFILM FinePix J32 Kimmidoll není známa.

 

Popis produktu FUJIFILM FinePix J32 Kimmidoll: Fujifilm Finepix J32 již na první pohled potvrzuje, že v jednoduchosti je krása. Kompaktními rozměry je předurčen pro každodenní použití, tedy nejen pro chvíle pohody, ale i pro okamžiky, kdy jina...  Více informací


FUJIFILM FinePix J32 Kimmidoll - popis

Fujifilm Finepix J32 již na první pohled potvrzuje, že v jednoduchosti je krása. Kompaktními rozměry je předurčen pro každodenní použití, tedy nejen pro chvíle pohody, ale i pro okamžiky, kdy jinak prosluněnou cestu životem, cloní temné mraky. Vzhled a ergonomie 20 milimetrů tenké kovové tělo skrývá ve svých útrobách jak světlocitlivý čip, tak i zoomový objektiv. Přední straně dominuje chromovaný kruh z jehož středu se vysouvá objektiv. Po levé straně je situován interní blesk a osobitou kompozici dotváří nápis FUJIFILM. Převážnou část zadní strany zaujímá LCD displej vedle něhož jsou umístěny ovládací prvky, jen ty, pro pořízení snímku, nejdůležitější prvky - spoušť a zapínání fotoaparátu, jsou umístěny na vrchu přístroje. Snímač a obrazový procesor Objektiv skýtá možnost tří-násobného přiblížení a při svém širším záběru 32milimetrového ohniska dává zorný úhel cca 60°. Objektiv Fujinon (32-96 mm ekv. 135, f/2,9-5.2, makro od 10 cm). 12Mpx senzor typu CCD dává snímky s lehce živějšími odstíny barev a dobře prokreslenými stíny, proto i při fotografování, ve špatných světelných podmínkách lze dosáhnout dobrých výsledků. V takových podmínkách se uplatní i stabilizátor obrazu využívající citlivost senzoru pohybující se v rozmezí 100- 3200 ISO. Pořízené snímky se ukládají na paměťovou kartu typu SD/SDHC nebo na interní paměť o kapacitě 10MB. Expoziční režimy a ovládání Kromě programové automatiky je fotoaparát vybaven i mnoha scénickými režimy a užitečnými funkcemi, které umožňují pořízení nevšedních záběrů. Za zmínku jistě stojí funkce SR Auto automaticky rozpoznávající fotografovanou realiu, jíž následně přiřadí příslušný scénický režim mezi něž patří portrét, krajina, noc a noční portrét při protisvětlo. Novinkou je funkce Panorama skládající několik pořízených snímků v působivý panoramatický záběr. Další funkce Videosekvence o rozlišení 640x480pix. patří v dnešní době již k lehce nižším hodnotám, nicméně stále se jedná o rozlišení, dávající poměrně dobrý zobrazení pořízeného záznamu. LCD, hledáček, napájení a výdrž baterie 2,7palcový displej s rozlišením 230 000bodů dává možnost nejen možnost přesného komponování snímku, ale také jeho následného prohlédnutí. Prohlížet však můžete nejen na displeji, ale prostřednictvím přiloženého AV kabelu i na obrazovce televizoru či přes USB kabel na monitoru počítače. Fujifilm Finepix J32 je napájen lithium iontovým akumulátorem NP-45A.

Výrobce Fujifilm
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
12 Mpix
Minimální makro
Informace o parametru Minimální makro
10 cm

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu FUJIFILM FinePix J32 Kimmidoll užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.