Gogen MAXI FOTO

Cena produktu Gogen MAXI FOTO není známa.

 

Popis produktu Gogen MAXI FOTO: Snadno použitelný kompaktní fotoaparát s jednoduchým ovládáním pro dětské fotografy, roztomilý design s postavičkou Maxipsa Fíka, 10 zábavných rámečků, CMOS snímač s rozlišením až 3 MP, 4x digitál...  Více informací


Gogen MAXI FOTO - popis

Snadno použitelný kompaktní fotoaparát s jednoduchým ovládáním pro dětské fotografy, roztomilý design s postavičkou Maxipsa Fíka, 10 zábavných rámečků, CMOS snímač s rozlišením až 3 MP, 4x digitální zoom, ohnisková vzdálenost 5 mm, světelnost 2.6, 1.8“ LCD displej, natáčení VGA videa bez zvuku, slot na microSD/SDHC karty, napájení AA baterie, české menu.

Kompaktní fotoaparát Gogen MAXI
Snadno použitelný kompakt Gogen MAXI je ideální pro nenáročné dětské fotografy, kteří by se rádi seznámili s fotografickou tvorbou. Poskytuje jednoduché ovládací prvky a automatické technologie pro každého.
Citlivý CMOS snímač
Fotoaparát je vybaven citlivým snímačem, který umožní pořizovat fotografie ve vysokém rozlišení a VGA videa s rozlišením 640 x 480 bodů. Díky tomu budou Vaše děti moci zachytit nejrůznější momenty z výletů, her nebo oslav.
Jednoduché ovládání
Pamatováno bylo i na jednoduché ovládání, které zajisté děti ocení. Při fotografování veškeré nastavení za fotografa udělá přítomný automatický režim. Menu fotoaparátu je vydané v českém jazyce a mezi jeho přednosti patří jeho dobrá přehlednost.
Klíčové vlastnosti
Snadno použitelný fotoaparát je tvořen citlivým 3 MP CMOS snímačem, který umožňuje pořizovat vysoce kvalitní snímky a videa ve VGA rozlišení. Objektiv disponuje pevnou ohniskovou vzdáleností 5 mm a světelnost je 2.6. Snímanou scénu si lze přiblížit prostřednictvím 4x digitálního zoomu. Použit byl 1.8" barevný displej. Záznam obrázků je možný na karty microSD, SDHC do formátů JPEG a AVI. Rozměry fotoaparátu činí 140 x 90 x 50 mm a hmotnost 180 gramů. Napájení je řešeno pomocí tužkových baterií typu AA.

Parametry objektivu
Max. ohnisková vzdálenost [mm]: 5

Min. ohnisková vzdálenost [mm]: 5

Min. světelnost objektivu: 2,6

Max. světelnost objektivu: 2,6
Parametry přijímacího čipu
Typ snímače: CMOS

Rozlišení snímacího prvku [mil.bodů]: 3

Digitální zoom [násobek]: 4
Velikost
Rozměry [š x v x h mm]: 140 x 90 x 50

Hmotnost bez akumulátorů a karet [g]: 180

Displej
LCD [palce]: 1,77

Napájení
Typ baterií: alkalické, lithiové, NiMH

Základní parametry
Video záznam: Ano

Zvukový záznam: Ano

Záznamové médium: SD, SDHC

Metoda komprese: AVI, JPEG, MPEG 4

Typ fotoapatátu: Snadné pro každého

Výrobce GoGEN
Velikost displeje
Informace o parametru Velikost displeje
1.77 palce
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
3 Mpix
Optický zoom
Informace o parametru Optický zoom
1 x
Typ Snímače CMOS
Typ baterií
Informace o parametru Typ baterií
AA

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Gogen MAXI FOTO užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.