Nikon Coolpix L22

Cena produktu Nikon Coolpix L22 není známa.

 

Popis produktu Nikon Coolpix L22: Snadno použitelný 12megapixelový fotoaparát Perfektní pro všechny členy rodiny díky množství automatických funkcí pro bezproblémové ovládání. Zjednodušený automatický režim optimalizuje všechna na...  Více informací


Nikon Coolpix L22 - popis

Snadno použitelný 12megapixelový fotoaparát Perfektní pro všechny členy rodiny díky množství automatických funkcí pro bezproblémové ovládání. Zjednodušený automatický režim optimalizuje všechna nastavení fotoaparátu s úchvatnými výsledky. Pokročilé technologie pro snížení rizika rozmazání snímků, včetně elektronického snížení vibrací, automaticky potlačuje výskyt rozmazaných snímků, dokonce i když se váš objekt pohybuje. Režim Úsměv a Varování před mrknutím vám pomáhají dosáhnout perfektních portrétů s usmívajícími se obličeji a otevřenýma očima. Zachytávání akce pomocí režimu videosekvence je zábavné a velký 7,5cm (3palcový) LCD monitor zjednodušuje kompozici i přehrávání, ať nahráváte videosekvence nebo fotografujete. Model COOLPIX L22 - nádherné snímky a skvělý poměr ceny a výkonu.

Výrobce Nikon
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
12 Mpix
Kategorie
Informace o parametru Kategorie
Klasické

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nikon Coolpix L22 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.