Nikon Coolpix P100

Cena produktu Nikon Coolpix P100 není známa.

 

Popis produktu Nikon Coolpix P100: Výkonný širokoúhlý objektiv NIKKOR s 26násobným přiblížením nabízí mimořádnou svobodu při vytváření kompozice. Objektiv se sklem s extrémně nízkým rozptylem světla (ED) zajistí perfektní výsledky,...  Více informací


Nikon Coolpix P100 - popis

Výkonný širokoúhlý objektiv NIKKOR s 26násobným přiblížením nabízí mimořádnou svobodu při vytváření kompozice. Objektiv se sklem s extrémně nízkým rozptylem světla (ED) zajistí perfektní výsledky, ať už exponujete širokoúhlé snímky nebo používáte super teleobjektiv. Umí zachytit videosekvence ve Full HD (1080p) se stereofonním zvukem a během nahrávání používá funkce optického přiblížení a autofokusu, umožňuje záznam videa ve vynikající kvalitě a volby záznamu videosekvencí na dálku. Podsvícené čidlo CMOS a režim HDR nabízejí zvýšenou citlivost a skvělé výsledky při fotografování při slabých světelných podmínkách. Model COOLPIX P100 - pokrývá všechny úhly, ve dne i v noci.

Výrobce Nikon
Typ Snímače CMOS

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nikon Coolpix P100 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.