Nikon Coolpix P610

Cena produktu Nikon Coolpix P610 není známa.

 

Popis produktu Nikon Coolpix P610: Základní parametry Obsah balení * Formát snímače: 1/2,3 * Rozlišení: 16 Mpx * Minimální ohnisková vzdálenost: 24 mm * Maximální ohnisková vzdálenost: 1440 mm * Světelnost objektiv...  Více informací


Nikon Coolpix P610 - popis

Základní parametry

Obsah
balení

* Formát snímače: 1/2,3
* Rozlišení: 16 Mpx
* Minimální ohnisková vzdálenost: 24 mm
* Maximální ohnisková vzdálenost: 1440 mm
* Světelnost objektivu - nejkratší ohnisko (F): 3,3
* Světelnost objektivu - nejdelší ohnisko (F): 6,5
* Typ stabilizátoru: Optický
* Expoziční režimy: Auto, M, P, S (Tv)
* Typ hledáčku: Elektronický
* Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)

Všechny parametry
* Typ fotoaparátu: Podle použití:
*  : Obrazový snímač
* Formát snímače: 1/2,3
* Rozlišení: 16 Mpx
* Typ snímače: CMOS
* Rozlišení fotografií: 4608x3456
* Poměr stran snímku: 16:9, 1:1, 3:2, 4:3
* Poměr stran snímače: 4:3
* Velikost snímače (mm): 6,17 x 4,55
*  : Objektiv
* Optický zoom: 60 x
* Digitální zoom: 2
* Minimální ohnisková vzdálenost: 24 mm
* Maximální ohnisková vzdálenost: 1440 mm
* Světelnost objektivu - nejkratší ohnisko (F): 3,3
* Světelnost objektivu - nejdelší ohnisko (F): 6,5
* Typ stabilizátoru: Optický
* Stabilizátor optický: Ano
* 3D objektiv: Ne
*  : Zaostřování
* Minimální zaostřovací vzdálenost: 50 cm
* Makro od: 1 cm
* Pomocné světlo AF: Ano
* Možnost použít předsádkové čočky: Ne
* Manuální ostření: Ano
*  : Nastavení expozice
* Způsob měření expozice: Bodové, Středové, Zónové
* Korekce expozice: ± 2 EV po 1/3 EV
* Citlivost ISO: 100-6400
* ISO - minimální citlivost: 100
* ISO - maximální citlivost: 6400
*  : Závěrka
* Rozsah expozičních časů: 15 - 1/4000
* Nejdelší expoziční čas: 15
* Nejkratší expoziční čas: 1/4000
* Bulb: Ne
*  : Fotografování
* Expoziční režimy: Auto, M, P, S (Tv)
* Scénické režimy: 19 motivových režimů
* 3D režim: Ne
* Živý histogram: Ne
* Panorama: Ne
* HDR: Ne
*  : Vyvážení bílé
* Vyvážení bílé barvy: Automatické / přednastavené hodnoty / ruční kalibrace
*  : Hledáček
* Typ hledáčku: Elektronický
* Rozlišení hledáčku: 921000 px
* Dioptrická korekce: -3 až +1
* Velikost hledáčku: 0,5 "
*  : LCD
* Velikost displeje: 3 "
* Rozlišení displeje: 921000 px
* Živý náhled (Live View): Ano
* Dotykový displej: Ne
* Výklopný displej: Ano
* Typ displeje: TFT
*  : Blesk
* Dosah vestavěného blesku: 7,5 m
* Možnost připojení externího blesku: Ne
* Dálkové řízení extreního blesku: Ne
*  : Záznam
* Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
* Formáty souborů: JPEG, MPEG-4
* Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
* Audiozáznam: Ano
* Časosběrné snímání: Ano
* Zoom při videu: Ano
* Integrovaný GPS: Ano
* Video formát: MPEG-4, AVC/H.264
* Stereo zvuk: Ano
* Snímkovací frekvence u videa: 60 sn./s
*  : Obecné
* České menu: Ano
*  : Rozhraní a napájení
* Dálková spoušť: Ne
* Wi-Fi: Ano
* Výdrž baterie: 330 snímků
* Nabíječka a akumulátor v ceně: Ano
* Rozhraní: HDMI, USB
* Typ akumulátoru: EN-EL23
* Způsoby napájení: Akumulátor
*  : Fyzikální specifikace
* Hmotnost: 565 g
* Rozměry v mm: 125 x 85 x 107
* Barva: černá, červená
* Vodotěsnost: Ne
*  : Ostatní
* Základní příslušenství: baterie, nabíjecí adaptér, popruh, krytka objektivu, USB kabel

Objektiv NIKKOR s 60× optickým zoomem
Výkonný objektiv s optickými skly Super ED a 60násobným optickým zoomem, který lze pomocí funkce Dynamic Fine Zoom¹ rozšířit až na 120násobný, pokrývá extrémní rozsah ohniskových vzdáleností od širokoúhlého objektivu 24 mm až po superteleobjektiv 1 440 mm.

Optická redukce vibrací s dvojí detekcí (VR)
Vylepšený algoritmus redukce vibrací potlačuje účinky chvění fotoaparátu pro získání brilantnějších snímků a zaručuje spolehlivé fotografování z ruky teleobjektivem a plynulé videosekvence.

Vestavěné připojení Wi-Fi a podpora NFC
Své snímky z oslav nebo cest můžete ihned sdílet – bez ohledu na to, kde se nacházíte – jednoduchým dotykem tlačítka Wi-Fi² nebo prostřednictvím technologie NFC³, u které stačí jen klepnout fotoaparátem do chytrého zařízení³.

Vestavěné zařízení GPS/GLONASS/QZSS
Díky mezinárodním systémům satelitní navigace GPS/GLONASS/QZSS, které rychle produkují údaje o zeměpisné poloze pořízení snímků, můžete sledovat vykonanou cestu prostřednictvím svých snímků.

Obrazový snímač CMOS s 16 miliony pixelů a technologií přímého osvětlení fotodiod
Obrazový snímač umožňuje snadno dosáhnout ostrých a brilantních snímků i za nízké hladiny osvětlení. Vysoce citlivý obrazový snímač nabízí špičkový výkon a ostré snímky s nízkou úrovní šumu.

Full HD videosekvence
Fotoaparát umožňuje pořizovat perfektně plynulé Full HD videosekvence (1 080/60p) s kvalitním zvukem, který zajišťuje mikrofon s proměnnou směrovou charakteristikou kopírující nastavení zoomu objektivu. Na záznam videosekvencí lze přepnout stisknutím samostatného tlačítka.

Velký výklopný a otočný monitor LCD:Výklopný a otočný 7,5cm/3˝ monitor s 921 000 pixely a vysokým rozlišením vám umožní zkoumat tvůrčí úhly pohledu a snadno pořizovat autoportréty. Regulace jasu a technologie Clear Color Display zaručují optimální viditelnost obrazu i na přímém slunečním světle.
Propracovaná rychlá odezva: Díky rychlejšímu spouštění fotoaparátu, rychlejšímu automatickému zaostřování a zkrácenému zpoždění závěrky zachytíte více rozhodujících okamžiků při fotografování sportovních akcí nebo přírody.
Časosběrné snímání: Tvorba působivých časosběrných videosekvencí je ještě snazší než doposud. Stačí jen vybrat odpovídající motivový program a ze statických snímků pořízených s pomocí časového spínače se vytvoří 10 sekund dlouhé časosběrné videosekvence.
Zoom pro mikrofon: Zoom pro mikrofon, který mění směrovou charakteristiku mikrofonu v souladu se zoomováním objektivu, umožňuje zachycovat vysoce kvalitní směrový zvuk společně s Full HD videosekvencemi.
Široký pozorovací úhel: Široký pozorovací úhel monitoru zaručuje komfortní fotografování, snadnou tvorbu kompozice snímků a videosekvencí a větší možnosti při hledání tvůrčích úhlů pohledu. Můžete například fotografovat z nadhledu nad skupinou osob při zachycování libovolné události nebo z podhledu ve výši očí dítěte či domácího zvířete.
Režim Makro: Režim Makro zaručuje nepřekonatelné makrosnímky ze vzdálenosti již 1 cm – ideální pro fotografování přírody.
Volič expozičních režimů: Volič expozičních režimů poskytuje snadný přístup ke klíčovým nastavením, jako jsou manuální expoziční režimy (P/S/A/M), a nachází se pro snadné ovládání jednou rukou na horní straně fotoaparátu.
Přizpůsobitelné funkční tlačítko (Fn):Přizpůsobte si fotoaparát vlastnímu fotografickému stylu pomocí tlačítka Fn, kterému lze přiřadit často používané funkce. Následně budete moci měnit požadované nastavení jedním stisknutím.

Jednoduché panoráma 360 °/180 °: Tento režim slouží k zachycení působivých scenérií na dynamických panoramatických snímcích jednoduchým vodorovným nebo svislým panorámováním fotoaparátem.
Předvolby COOLPIX Picture Control:Systém Picture Control umožňuje snadno přizpůsobit výsledný vzhled snímků pomocí předvoleb, jako je Standardní pro získání vyvážených snímků, Neutrální pro získání přirozeně působících snímků, Živý pro získání sytě zbarvených snímků, Monochromatický pro získání černobílých nebo sépiových snímků a Vlastní pro uživatelské nastavení dvou parametrů, jako je například kontrast nebo sytost barev.
Tlačítko zoomu se skokovým vrácením:Pokud fotografujete dlouhou ohniskovou vzdáleností objektivu a fotografovaný objekt se dočasně pohne mimo záběr, můžete jej snadno znovu zaměřit stisknutím tlačítka vedle ovladače zoomu, které skokově nastaví širokoúhlou ohniskovou vzdálenost.
Pokročilé funkce pro videosekvence:Během záznamu videosekvencí lze pořizovat statické snímky a získané videosekvence lze přímo ve fotoaparátu upravovat včetně vymazání nepotřebných částí stopáže. Pro získání videosekvencí s menší úrovní šumu je zejména u záznamů ve slabě osvětlených prostředích prováděna redukce šumu.
Boční ovladač zoomu: Boční ovladač zoomu umožňuje ovládat zoom levou rukou, aby se zamezilo chvění fotoaparátu a uchovala vysoká stabilita obrazu. Výsledkem jsou plynulé videosekvence a ostré a brilantní snímky.
Optimalizovaný zoom s extrémním teleobjektivem: Díky vynikající kvalitě objektivu NIKKOR s optickými skly Super ED – stejnými jako u výměnných objektivů pro digitální jednooké zrcadlovky – máte zaručenu výjimečně vysokou kvalitu obrazu. Kvalitní optická konstrukce objektivu se vyznačuje potlačenou barevnou vadou, aniž by došlo k nárůstu rozměrů tubusu objektivu.

Vestavěný elektronický hledáček: Díky snímači pohledu do hledáčku, který automaticky přepíná z monitoru na elektronický hledáček v okamžiku přiblížení oka k hledáčku, lze snadno měnit styl fotografování.
Rychlé nabíjení baterie: Nabíječka s mikrokonektorem USB ještě více urychluje nabíjení fotoaparátu – a navíc můžete i během nabíjení pokračovat ve fotografování.
Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu: Můžete se plně soustředit na kompozici obrazu, zatímco zaostřování s vyhledáním hlavního objektu rychle a přesně rozpozná objekt a automaticky na něj zaostří.
Automatická volba motivových programů: Šetřete si svou energii na nalezení jedinečných úhlů pohledu, automatická volba motivových programů mezitím vyhodnotí fotografovaný motiv a okolní scénu a poté automaticky optimalizuje nastavení podle snímacích podmínek.
Režim Měsíc a režim Sledování ptáků: Při použití automatické volby motivových programů snadno pořídíte vynikající snímky měsíce nebo ptáků, stačí jen umístit tyto obtížně fotografovatelné objekty ve vaší kompozici.
19 motivových programů: Ponechte na fotoaparátu, aby zvolil nejvhodnější nastavení všech parametrů podle vaší snímací situace. Vyberte motivový program nejlépe odpovídající fotografovanému objektu a podmínkám a fotoaparát provede automatickou optimalizaci potřebných nastavení.
EXPEED C2: Rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon nabízí okamžitou odezvu a vysokou citlivost ISO pro snímky s výjimečnou kvalitou obrazu.
NIKON IMAGE SPACE: Cloudová služba NIKON IMAGE SPACE pro ukládání a sdílení snímků nabízí všem uživatelům výrobků Nikon zdarma 20 GB úložného prostoru online. Další informace získáte na adrese www.nikonimagespace.com.

Výrobce Nikon
Optický zoom
Informace o parametru Optický zoom
60 x
Velikost displeje
Informace o parametru Velikost displeje
3 palce
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
16 Mpix
NFC
Informace o parametru NFC
Ano
Full HD video
Informace o parametru Full HD video
Ano
Dotykový displej Ne
GPS
Informace o parametru GPS
Ano
Wi-Fi
Informace o parametru Wi-Fi
Ano
Typ Snímače CMOS
Optický stabilizátor
Informace o parametru Optický stabilizátor
Ano
Minimální makro
Informace o parametru Minimální makro
1 cm
Rozlišení displeje
Informace o parametru Rozlišení displeje
921 kpix
Stativový závit Ano
Typ baterií
Informace o parametru Typ baterií
Akumulátor

Nikon Coolpix P610 - recenze

Fotoaparáty: NIKON COOLPIX P610 | RECENZEVIDEO.EU

recenzevideo.eu
29.01.2016 - 04:25:58

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nikon Coolpix P610 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.