Nikon Coolpix S5300

Cena produktu Nikon Coolpix S5300 není známa.

 

Popis produktu Nikon Coolpix S5300: Stručná technická specifikace zboží Nikon Coolpix S5300 * Rozlišení (MP)  : 16 * Optický zoom  : 8 x * Světelnost  : f/3,7 - 6,6 * Ozvučené video: Ano * Expoziční režimy: Auto, Progra...  Více informací


Nikon Coolpix S5300 - popis

Stručná technická specifikace zboží Nikon Coolpix S5300
* Rozlišení (MP)  : 16
* Optický zoom  : 8 x
* Světelnost  : f/3,7 - 6,6
* Ozvučené video: Ano
* Expoziční režimy: Auto, Program AE
* Scény: Portrét, Krajina, Sporty, Noční portrét, Párty/interiér, Pláž, Sníh, Západ slunce, Úsvit/soumrak, Noční krajina, Makro, Jídlo, Muzeum, Ohňostroj, Černobílá reprodukce, Protisvětlo, Jednoduché panoráma, Portrét domácích zvířat
* Citlivost ISO  : 125 - 1600 (3200 - 6400)
* Paměťová karta  : SDHC, SD, SDXC
* Interní paměť: Ano
* Velikost interní paměti (MB): 25
* Velikost (v palcích)  : 3
* Hledáček  : Ne
* Vestavěný blesk: Ano
* Napájení  : Li-Ion
* Rozměry Š x V x H (mm): 96,9 x 58 x 20,9
* Hmotnost (g): 138
* Čeština: Ano


Popis zboží
Nikon Coolpix S5300

Nikon Coolpix S5300 je štíhlý a velmi stylový digitální fotoaparát s rozlišením 16 MPx, 8násobným optickým zoomem, 3" LCD displejem a možností natáčet Full HD videa.

Kompaktní digitální fotoaparát Nikon Coolpix S5300

Designově povedený digitální kompaktní fotoaparát Nikon Coolpix S5300 v sobě ukrývá snímač s rozlišením 16 milionů pixelů. Objektiv s 8 násobným optickým zoomem, který je možné rozšířit pomocí funkce Dynamic fine Zoom2 až na 16násobný zoom. Objektiv digitálního fotoaparátu Nikon Coolpix S5300 je pro ještě ostřejší snímky opticky stabilizovaný. Pořízené snímky je možné díky vestavěné Wi-Fi1 okamžitě sdílet na sociálních sítích.

K pohodlnému focení jistě poslouží velký 3" LCD displej, který je dobře čitelný i na přímém slunečním světle. Stylový kompaktní fotoaparát Nikon Coolpix S5300 dokáže kromě skvělých snímku pořizovati úžasné videosekvence ve Full HD rozlišení. Pro tuto funkci je na fotoaparátu vyhrazeno samostatné tlačítko a tak už Vám neunikne žádný důležitý okamžik.

¹Vyžaduje nainstalování aplikace Nikon Wireless Mobile Utility do chytrého zařízení (kompatibilní s operačními systémy iOS a AndroidTM).

²Funkce Dynamic Fine Zoom dále 2× prodlužuje ohniskovou vzdálenost při použití nejdelší optické ohniskové vzdálenosti objektivu za současného zachování maximálního rozlišení obrazu.

Výrobce Nikon
Velikost displeje
Informace o parametru Velikost displeje
3 palce
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
16 Mpix
Optický zoom
Informace o parametru Optický zoom
8 x
Full HD video
Informace o parametru Full HD video
Ano
Wi-Fi
Informace o parametru Wi-Fi
Ano
Optický stabilizátor
Informace o parametru Optický stabilizátor
Ano
Typ baterií
Informace o parametru Typ baterií
Akumulátor

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nikon Coolpix S5300 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.