Nikon Coolpix S6800

Cena produktu Nikon Coolpix S6800 není známa.

 

Popis produktu Nikon Coolpix S6800: * Rozlišení (MP)  : 16 * Optický zoom  : 12 x * Světelnost  : f/3,3 - 6,3 * Ozvučené video: Ano * Expoziční režimy: Auto, Program AE * Scény: Portrét, Krajina, Sporty, Noční portrét, Pá...  Více informací


Nikon Coolpix S6800 - popis

* Rozlišení (MP)  : 16
* Optický zoom  : 12 x
* Světelnost  : f/3,3 - 6,3
* Ozvučené video: Ano
* Expoziční režimy: Auto, Program AE
* Scény: Portrét, Krajina, Sporty, Noční portrét, Párty/interiér, Pláž, Sníh, Západ slunce, Úsvit/soumrak, Noční krajina, Makro, Jídlo, Muzeum, Ohňostroj, Černobílá reprodukce, Protisvětlo, Jednoduché panoráma, Portrét domácích zvířat
* Citlivost ISO  : 125 - 1600 (3200 - 6400)
* Paměťová karta  : SDHC, SD, SDXC
* Interní paměť: Ano
* Velikost interní paměti (MB): 25
* Velikost (v palcích)  : 3
* Hledáček  : Ne
* Vestavěný blesk: Ano
* Napájení  : Li-Ion
* Rozměry Š x V x H (mm): 96,8 x 57,5 x 22,9
* Hmotnost (g): 145
* Čeština: Ano


Popis zboží
Nikon Coolpix S6800

Kompaktní digitální fotoaparát Nikon Coolpix S6800 s rozlišením 16 MPx, opticky stabilizovaný objektiv s 12násobným optickým zoomem, 3" LCD displejem, Full HD videem a vestavěným Wi-Fi připojením.

Kompaktní digitální fotoaparát Nikon Coolpix S6800

Nikon Coolpix S6800 je kompaktní digitální fotoaparát s rozlišením snímače 16 milionů pixelů. Pořízené snímky můžete okamžitě přenášet do chytrého zařízení díky vestavěnému Wi-Fi připojení1. Nikon Coolpix S6800 ve svém štíhlém těle ukrývá výkonný objektiv s 12násobným optickým zoomem, který díky funkci Dynamic Fine Zoom je možné rozšířit až na 24násobný zoom. Pro ještě ostřejší fotografie je digitální fotoaparát vybaven optickou stabilizací obrazu.

S digitálním fotoaparátem Nikon Coolpix S6800 zachytíte kromě úžasný snímků i vynikající videosekvence ve Full HD rozlišení. Vše je možné pořizovat přes velký a jasný 3" displej s rozlišením 461 000 a technologií Nikon Clear Color Display, která zaručuje dobře čitelný obraz i na jasném slunečním světle.

S pomocí digitálního fotoaparátu Nikon Coolpix S6800 pořídíte vždy dokonalé portréty. Funkce "Inteligentní portrét" zajistí, aby každá osoba na snímku vypadala co nejlépe. Fotoaparát za vás zkontroluje zda osoba na snímku nemá zavřené oči. Díky pokročilým funkcím vylepšení vzhledu, kdy je k dispozici 12 různých efektů budou vaše portréty ještě krásnější. K dispozici jsou efekty změkčení pleti či vybělení zubů, rovněž můžete přidat řasenku, rtěnku nebo oční stíny.

Kompaktní digitální fotoaparát Nikon Coolpix S6800 je možné dobíjet prostřednictvím USB konektoru z vašeho PC či notebooku.

¹Před použitím této funkce je třeba nainstalovat aplikaci Nikon Wireless Mobile Utility do chytrého zařízení (kompatibilní s operačními systémy iOS a AndroidTM).

Výrobce Nikon
Velikost displeje
Informace o parametru Velikost displeje
3 palce
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
16 Mpix
Optický zoom
Informace o parametru Optický zoom
12 x
Kategorie
Informace o parametru Kategorie
Nepravé digitální zrcadlovky
Full HD video
Informace o parametru Full HD video
Ano
Wi-Fi
Informace o parametru Wi-Fi
Ano
Optický stabilizátor
Informace o parametru Optický stabilizátor
Ano
Rozlišení displeje
Informace o parametru Rozlišení displeje
461 kpix
Typ baterií
Informace o parametru Typ baterií
Akumulátor

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nikon Coolpix S6800 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.