NIKON COOLPIX S70

Cena produktu NIKON COOLPIX S70 není známa.

 

Popis produktu NIKON COOLPIX S70: Stylový fotoaparát s 12,1 milionu pixelů, vysoce kvalitním 3,5" dotykovým monitorem OLED s technologií Clear Color Display, záznamem videosekvencí ve vysokém rozlišení a množstvím automatických fu...  Více informací


NIKON COOLPIX S70 - popis

Stylový fotoaparát s 12,1 milionu pixelů, vysoce kvalitním 3,5" dotykovým monitorem OLED s technologií Clear Color Display, záznamem videosekvencí ve vysokém rozlišení a množstvím automatických funkcí pro snadné dosažení fantastických výsledků. Neuvěřitelně snadno použitelný, rychlý a intuitivní: Jednoduchým dotykem v místě fotografovaného objektu na monitoru provedete expozici snímku a technologie vícenásobného dotyku vám umožní procházet pořízené snímky současným dotykem dvou prstů. Extrémně velký a úžasně brilantní 3,5" monitor OLED zvyšuje komfort při fotografování i přehrávání záznamů, zatímco extrémně ploché tělo nabízí výjimečnou přenosnost. COOLPIX S70 - ideální nástroj pro odhalení magie fotografování pomocí dotykového monitoru. Fotoaparát je dostupný ve výrazném designu s dvěma různými povrchy a barvami: černá-černá, resp. červená-tmavě červená. * Citlivosti ISO 3200 a ISO 6400 jsou k dispozici pouze v kombinaci s velikostí obrazu 3M (2048 x 1536) nebo menší.

Výrobce Nikon
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
12 Mpix

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu NIKON COOLPIX S70 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.