Nikon Coolpix S9900

Cena produktu Nikon Coolpix S9900 není známa.

 

Popis produktu Nikon Coolpix S9900: Základní parametry Obsah balení * Formát snímače: 1/2,3 * Rozlišení: 16 Mpx * Minimální ohnisková vzdálenost: 25 mm * Maximální ohnisková vzdálenost: 750 mm * Světelnost objektivu...  Více informací


Nikon Coolpix S9900 - popis

Základní parametry

Obsah
balení

* Formát snímače: 1/2,3
* Rozlišení: 16 Mpx
* Minimální ohnisková vzdálenost: 25 mm
* Maximální ohnisková vzdálenost: 750 mm
* Světelnost objektivu - nejkratší ohnisko (F): 3,7
* Světelnost objektivu - nejdelší ohnisko (F): 6,4
* Typ stabilizátoru: Optický
* Expoziční režimy: A (Av), Auto, M, P, S (Tv)
* Typ hledáčku: Nemá
* Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)

Všechny parametry
* Typ fotoaparátu: Typ fotoaparátu:
* Podle použití: Ultrazoom
, Výkonný
*  : Obrazový snímač
* Formát snímače: 1/2,3
* Rozlišení: 16 Mpx
* Typ snímače: CMOS
* Rozlišení fotografií: 4608x3456
* Poměr stran snímku: 16:9, 1:1, 4:3
* Poměr stran snímače: 4:3
* Velikost snímače (mm): 6,17 x 4,55
*  : Obrazový procesor
* Typ obrazového procesoru: EXPEED C2
*  : Objektiv
* Optický zoom: 30 x
* Digitální zoom: 4
* Minimální ohnisková vzdálenost: 25 mm
* Maximální ohnisková vzdálenost: 750 mm
* Světelnost objektivu - nejkratší ohnisko (F): 3,7
* Světelnost objektivu - nejdelší ohnisko (F): 6,4
* Typ stabilizátoru: Optický
* Stabilizátor optický: Ano
* 3D objektiv: Ne
*  : Zaostřování
* Minimální zaostřovací vzdálenost: 50 cm
* Makro od: 1 cm
* Možnost použít předsádkové čočky: Ne
* Manuální ostření: Ano
* Možnost filtrů: Ne
*  : Nastavení expozice
* Způsob měření expozice: Bodové, Středové
* Korekce expozice: ± 2 EV po 1/3 EV
* Citlivost ISO: 100-6400
* ISO - minimální citlivost: 100
* ISO - maximální citlivost: 6400
*  : Závěrka
* Rozsah expozičních časů: 8 - 1/4000
* Nejdelší expoziční čas: 8
* Nejkratší expoziční čas: 1/4000
* Bulb: Ne
*  : Fotografování
* Expoziční režimy: A (Av), Auto, M, P, S (Tv)
* Rychlost sériového snímání: 7 sn./s
* Prodleva samospouště: 10, 2, Programovatelná
* 3D režim: Ne
* Živý histogram: Ne
* Panorama: Ne
* HDR: Ne
* Datové razítko: Ne
*  : Vyvážení bílé
* Vyvážení bílé barvy: Automatické / přednastavené hodnoty
*  : Hledáček
* Typ hledáčku: Nemá
*  : LCD
* Velikost displeje: 3 "
* Rozlišení displeje: 921000 px
* Živý náhled (Live View): Ano
* Dotykový displej: Ne
* Výklopný displej: Ano
*  : Blesk
* Vestavěný blesk: Ano
* Možnost připojení externího blesku: Ne
* Dálkové řízení extreního blesku: Ne
*  : Záznam
* Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
* Formáty souborů: MPEG-4
* Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
* Audiozáznam: Ano
* Časosběrné snímání: Ano
* Video formát: MPEG-4, AVC/H.264
* Stereo zvuk: Ano
* Snímkovací frekvence u videa: 60 sn./s
*  : Obecné
* České menu: Ano
*  : Rozhraní a napájení
* Dálková spoušť: Ne
* Wi-Fi: Ano
* Výdrž baterie: 300 snímků
* Nabíječka a akumulátor v ceně: Ano
* Rozhraní: HDMI, USB
* Způsoby napájení: Akumulátor
*  : Fyzikální specifikace
* Hmotnost: 289 g
* Rozměry v mm: 112 x 66 x 40
* Barva: černá, stříbrná
* Vodotěsnost: Ne
*  : Ostatní
* Základní příslušenství: baterie, nabíječka, USB, popruh, manuál

Přehled

Chcete mít k dispozici maximální rozsah zoomu, abyste mohli pracovat tvůrčím způsobem s detaily? Fotoaparát COOLPIX S9900 s 16 miliony pixelů poskytuje vysoký výkon pro nalezení vašich vlastních unikátních perspektiv obrazu – nabízí 30násobný optický zoom, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom¹ dále rozšířit až na 60násobný pro přiblížení nejrůznějších struktur nebo fotografovaných akcí.

Pořízené snímky můžete ihned sdílet s využitím vestavěného připojení Wi-Fi² a podpory technologie NFC³, která celý postup zjednodušuje na klepnutí fotoaparátem do chytrého zařízení³. A bez ohledu na to, kde právě budete cestovat, vám zajistí vestavěné zařízení GPS/GLONASS/QZSS záznam informací o geografické poloze pořízení snímků. Velký výklopný a otočný monitor LCD vám umožní tvůrčí vyjádření prostřednictvím neobvyklých úhlů a přímo ve fotoaparátu snadno vytvoříte působivé časosběrné videosekvence.

Výkonný fotoaparát COOLPIX S9900 s moderním designem a detaily ve stylu retro je výrazným přístrojem, který nabízí více.
Hlavní rysy

Objektiv NIKKOR s 30× optickým zoomem
Veškeré akce okolo vás můžete zachytit, aniž byste se museli pohnout. Objektiv s 30násobným optickým zoomem, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom¹ rozšířit až na 60násobný, poskytuje vynikající snímky ve velkém měřítku s jemnými detaily.

Vestavěné připojení Wi-Fi a podpora NFC
Zůstat ve spojení se sociálními médii je snadné, pokud můžete ihned sdílet své nejlepší snímky jednoduchým dotykem tlačítka Wi-Fi² nebo prostřednictvím technologie NFC³, u které stačí jen klepnout fotoaparátem do chytrého zařízení³.

Vestavěné zařízení GPS/GLONASS/QZSS
Během fotografování získáte rychle podrobné informace o poloze – díky systémům satelitní navigace GPS/GLONASS/QZSS, které produkují přesné údaje o zeměpisné délce a šířce.

Výklopný a otočný monitor TFT LCD
S pomocí velkého 7,5cm/3˝ monitoru s 921 000 pixely snadno vyjádříte své tvůrčí záměry a navíc budete moci snáze pořizovat snímky a videosekvence z nadhledu nad hlavami osob nebo z podhledu.

Výkonná redukce vibrací (VR)
Stabilní fotoaparát produkuje ostřejší snímky, takže kombinace optické a elektronické redukce vibrací koriguje chvění fotoaparátu během fotografování akčních scén i při použití nejdelší ohniskové vzdálenosti objektivu.

Časosběrné snímání
Zapůsobte na své přátele prostřednictvím skvěle vypadajících 10 sekund dlouhých časosběrných videosekvencí. Stačí jen vybrat odpovídající motivový program a ze statických snímků pořízených s pomocí časového spínače se automaticky vytvoří časosběrná videosekvence.

Obrazový snímač CMOS s 16 miliony pixelů a technologií přímého osvětlení fotodiod: Vysoce citlivý obrazový snímač nabízí špičkový výkon a ostré snímky s nízkou úrovní šumu. Vaše snímky budou vždy ostré a brilantní.
Čtyři expoziční režimy: P/S/A/M: Ovládání pomocí voliče expozičních režimů poskytuje snadný přístup k expozičním režimům. Můžete tak tvůrčím způsobem upravovat nastavení času závěrky a clony pro získání osobitých snímků.
Rychlé automatické zaostřování: S rychlým automatickým zaostřováním vždy zachytíte rozhodující okamžik a ihned zaostříte na každý objekt i při použití nejdelší ohniskové vzdálenosti objektivu nebo za nízké hladiny osvětlení.
Full HD videosekvence: Stisknutím samostatného tlačítka můžete snadno přepnout ze statických snímků na záznam videosekvencí a zachytit veškerou krásu všech situací na plynulých Full HD videosekvencích (1 080/60i) včetně stereofonního zvuku. Záznam lze pozastavit nebo lze použít funkci Možnosti videa a odstranit při přehrávání nepotřebné části stopáže.
Jednoduché panoráma 360 °/180 °: Pokud naleznete scenérii, která si zasluhuje mimořádný přístup, můžete snadno získat působivé panoramatické snímky pouhým svislým nebo vodorovným panorámováním fotoaparátem.

Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu: Můžete být v klidu a soustředit se plně na kompozici obrazu, zatímco zaostřování s vyhledáním hlavního objektu rychle a přesně rozpozná objekt a automaticky na něj zaostří.
Příkazový volič: Příkazový volič poskytuje snadný přístup ke klíčovým nastavením během fotografování a umožňuje upravovat expozici (P/S/A/M), volit zaostřovací pole a modifikovat speciální efekty. A během přehrávání a úprav videosekvencí jej můžete použít rovněž ke zvětšování a zmenšování obrazu.
Vestavěná mapa světa: Během fotografování můžete zaznamenat své putování uložením až 30 fotografovaných míst do mapy a získat tak vizuální historii míst pořízení snímků.
Funkce Krátká videosekvence: Překvapte své přátele a vyjádřete se tvůrčím způsobem na krátkých videosekvencích. Krátká videosekvence automaticky kombinuje množství souborů videosekvencí fixní délky a vytváří 30 sekund dlouhou videosekvenci.
Inteligentní portrét: S touto funkcí získáte snadno perfektní portréty a během jejich pořizování můžete navíc aplikovat řadu různých efektů – od efektů Kontrola mrknutí a Samospoušť detekující úsměv až po efekty Změkčení pleti a Sytost.

Vylepšení vzhledu: Retušováním snímků při přehrávání zajistíte, že každá osoba na snímku bude vypadat skvěle. K dispozici je 12 retušovacích možností včetně položek Oční stíny, Redukce odlesků a Vybělení zubů.
Automatická volba motivových programů: Šetřete si svou pozornost na tvůrčí kompozici snímků, automatická volba motivových programů mezitím vyhodnotí fotografovaný motiv a okolní scénu a poté automaticky zvolí nastavení odpovídající snímacím podmínkám.
Zkrácená doba nabíjení: Nabíječka s mikrokonektorem USB ještě více urychluje nabíjení fotoaparátu – a navíc můžete i během nabíjení pokračovat ve fotografování.
EXPEED C2: Rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon nabízí okamžitou odezvu a vysokou citlivost ISO pro snímky s výjimečnou kvalitou obrazu.
NIKON IMAGE SPACE: Cloudová služba NIKON IMAGE SPACE pro ukládání a sdílení snímků nabízí všem uživatelům výrobků Nikon zdarma 20 GB úložného prostoru online. Další informace získáte na adrese www.nikonimagespace.com.

Výrobce Nikon
Velikost displeje
Informace o parametru Velikost displeje
3 palce
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
16 Mpix
Optický zoom
Informace o parametru Optický zoom
30 x
NFC
Informace o parametru NFC
Ano
Full HD video
Informace o parametru Full HD video
Ano
Dotykový displej Ne
GPS
Informace o parametru GPS
Ano
Wi-Fi
Informace o parametru Wi-Fi
Ano
Typ Snímače CMOS
Optický stabilizátor
Informace o parametru Optický stabilizátor
Ano
Minimální makro
Informace o parametru Minimální makro
1 cm
Rozlišení displeje
Informace o parametru Rozlišení displeje
921 kpix
Typ baterií
Informace o parametru Typ baterií
Akumulátor

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nikon Coolpix S9900 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.