Nikon L21

Cena produktu Nikon L21 není známa.

 

Popis produktu Nikon L21: Zábavný a cenově dostupný 8megapixelový fotoaparát navržený pro bezstarostné fotografování kdekoliv budete. Nabízí objektiv NIKKOR s 3,6násobným přiblížením a množství automatických funkcí, které ...  Více informací


Nikon L21 - popis

Zábavný a cenově dostupný 8megapixelový fotoaparát navržený pro bezstarostné fotografování kdekoliv budete. Nabízí objektiv NIKKOR s 3,6násobným přiblížením a množství automatických funkcí, které vám pokaždé pomohou dosáhnout skvělých snímků nebo videosekvencí. Zjednodušený automatický režim optimalizuje všechna nastavení fotoaparátu s úchvatnými výsledky. Pokročilé technologie pro snížení rizika rozmazání snímků, včetně elektronického snížení vibrací, automaticky potlačuje výskyt rozmazaných snímků, dokonce i když se váš objekt pohybuje. Samospoušť detekující úsměv a kontrola mrknutí vám pomáhají, abyste zachytili perfektní portrétní snímky s usmívajícími se tvářemi a otevřenýma očima. Model COOLPIX L21 - cenově dostupný, účinný a zábavný.

Výrobce Nikon
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
8 Mpix
Kategorie
Informace o parametru Kategorie
Klasické

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nikon L21 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.