Nikon S4000

Cena produktu Nikon S4000 není známa.

 

Popis produktu Nikon S4000: Chytrý 12megapixelový fotoaparát s dotykovým displejem Je vybaven množstvím automatických funkcí, které vám pomohou snadno zachytit úchvatné snímky a videosekvence ve vysokém rozlišení. Je jedno, ...  Více informací


Nikon S4000 - popis

Chytrý 12megapixelový fotoaparát s dotykovým displejem Je vybaven množstvím automatických funkcí, které vám pomohou snadno zachytit úchvatné snímky a videosekvence ve vysokém rozlišení. Je jedno, co chcete exponovat, ovládání pomocí 7,5cm (3palcového) dotykového displeje je jak zábavné, tak intuitivní: vy se musíte pouze dotknout svého objektu na displeji a snímek vyfotografovat, nebo začít nahrávat videosekvenci. Díky přesnému, širokoúhlému objektivu NIKKOR se 4násobným přiblížením a čtyřmi pokročilými technologiemi pro snížení rizika rozmazání snímků, které automaticky minimalizují efekty chvění fotoaparátu, pohybu objektu a nízké úrovně světla, jsou konzistentně zajišťovány ostré výsledky. Tenké kovové tělo umožňuje výjimečně snadnou přenositelnost. Model COOLPIX S4000 - krásně spolehlivé výsledky na dotek. Širokoúhlý objektiv NIKKOR s 4násobným přiblížením nabízí mimořádnou přesnost a ostré rozlišení (ekvivalent kinofilmu: 27 - 108 mm). Ostré videosekvence s vysokým rozlišením 720p se zvukem: zachytí všechny akce působivou rychlostí 24 snímků za sekundu. Ultra tenké kovové tělo pro snadnou přenosnost: přibl. 18,8 mm v elegantním, moderně tvarovaném designu, který vám pohodlně padne do ruky. Dotykový 7,5cm (3palcový) LCD displej (460 tis. bodů) pro intuitivní, snadné ovládání: jednoduše přejeďte svými prsty po displeji a procházejte mezi výsledky či se jej kdekoli dotkněte a nastavte správné zaostření a expozici, nebo začněte nahrávat videosekvence. S odolnou, antireflexní vrstvou, která vylepšuje viditelnost obrazu na přímém slunečním světle. Čtyři systémy pro snížení rizika rozmazání snímků automaticky potlačující výskyt rozmazaných snímků s využitím čtyř různých technologií. Elektronická redukce vibrací (VR) snižuje efekt chvění fotoaparátu. Vysoká citlivost k působení světla ISO (až 3200 při plné velikosti) snižuje riziko rozmazání snímků při fotografování rychle se pohybujících objektů nebo při fotografování s nízkou úrovní osvětlení. Detekce pohybu kompenzuje účinky pohybu fotoaparátu a objektu. Funkce volby nejlepšího snímku (BSS) automaticky vybírá nejostřejší snímek ze série až 10 pořízených snímků.

Výrobce Nikon
Optický zoom
Informace o parametru Optický zoom
4 x
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
12 Mpix
Kategorie
Informace o parametru Kategorie
Klasické
Rozlišení displeje
Informace o parametru Rozlišení displeje
460 kpix
Minimální makro
Informace o parametru Minimální makro
8 cm
Typ baterií
Informace o parametru Typ baterií
Akumulátor

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nikon S4000 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.