Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Digitální fotoaparáty > Digitální kompaktní >

Nikon Z6 + FTZ Mount Adapter + 64GB XQD Kit

Nikon Z6 + FTZ Mount Adapter + 64GB XQD Kit

Cena:

54 990 Kč

Koupit za 54 990 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Nikon Z6 + FTZ Mount Adapter + 64GB XQD Kit: Fotoaparát Nikon Z6 nabízí velký bajonet pro dokonalou spolupráci s vysoce světelnými objektivy systému Z i stávajícími objektivy Nikkor, 4K video, autofocus s 273 zaostřovacími poli nebo rychlost snímání 12 sn/s. Ale to zdaleka není vše... Nikon Z6 - jeden z dvojice prvních revolučních full-frame bezzrcadlovek Nikon systému Z. Fotoaparát Nikon Z6 nabízí velký bajonet pro dokonalou spolupráci s vysoce světelnými objektivy systému Z i stávajícími objektivy Nikkor, 4K video, autofocus s 273 zaostřovacími poli > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Nikon Z6 + FTZ Mount Adapter + 64GB XQD Kit - popis

Fotoaparát Nikon Z6 nabízí velký bajonet pro dokonalou spolupráci s vysoce světelnými objektivy systému Z i stávajícími objektivy Nikkor, 4K video, autofocus s 273 zaostřovacími poli nebo rychlost snímání 12 sn/s. Ale to zdaleka není vše... Nikon Z6 - jeden z dvojice prvních revolučních full-frame bezzrcadlovek Nikon systému Z. Fotoaparát Nikon Z6 nabízí velký bajonet pro dokonalou spolupráci s vysoce světelnými objektivy systému Z i stávajícími objektivy Nikkor, 4K video, autofocus s 273 zaostřovacími poli

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nikon Z6 + FTZ Mount Adapter + 64GB XQD Kit užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.

Nejlevnější Nikon Z6 + FTZ Mount Adapter + 64GB XQD Kit akční ceny - Levné Nikon Z6 + FTZ Mount Adapter + 64GB XQD Kit

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Nikon Z6 + FTZ Mount Adapter + 64GB XQD Kit stojí 54 990 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Nikon Z6 + FTZ Mount Adapter + 64GB XQD Kit najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Digitální kompaktní.

Nikon Z6 + FTZ Mount Adapter + 64GB XQD Kit najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz