Olympus FE-3010

Cena produktu Olympus FE-3010 není známa.

 

Popis produktu Olympus FE-3010: Pohodlné ovládání a jedinečný styl, to jsou charakteristické vlastnosti cenově dostupných fotoaparátů Olympus řady FE. Jedním z nich je i Olympus FE-3010. Jeho atraktivní tělo vyrobené z nerez oce...  Více informací


Olympus FE-3010 - popis

Pohodlné ovládání a jedinečný styl, to jsou charakteristické vlastnosti cenově dostupných fotoaparátů Olympus řady FE. Jedním z nich je i Olympus FE-3010. Jeho atraktivní tělo vyrobené z nerez oceli můžete vzít kamkoli s sebou. Díky snadnému ovládání je pak fotografování hračkou. Obrazové rozlišení 12 milionu pixelů zaručuje prvotřídní snímky, které mnohonásobně předčí fotky pořízené mobilními telefony. Veliká 6.9 cm (2.7") LCD obrazovka umožňuje přesnou kompozici a pohodlné prohlížení výsledných záběrů. FE-3010 okouzluje svým tenkým tělem z nerez oceli. Kvalita obrazu je vynikající díky signálovému obrazovému procesoru a rozlišení 12 milionů pixelů. Objektiv s 3x optickým zoomem poskytuje potřebnou flexibilitu a navíc jeho ohnisková vzdálenost začíná již na 36 mm (36 - 108 mm přepočteno na 35 mm kinofilm), což je ideální pro velké scény, které s běžným objektivem nelze zachytit celé. Manipulace s přístrojem je přirozeně intuitivní zásluhou propracovaného designu. Ovladačem režimů si uživatel zvolí jeden z osmi různých fotografických programů, které zahrnují např. režim extrémně vysoké citlivosti ISO s nastavením až ISO 1600, režim super makro či režim video záznamu se zvukem. K dispozici je 19 scénických režimů, které jsou uzpůsobeny každodennímu použití. Fotoaparát nabízí celkem 39 jazykových verzí menu, včetně češtiny. Nechybí ani populární funkce detekce obličeje a následného přesného ostření. Slot pro paměťovou kartu xD-Picture Card zaručuje dostatečnou kapacitu pro dlouhotrvající fotografické zážitky. Přiložený software Olympus Master 2 je uživatelsky velmi přívětivý a slouží k editaci a archivaci snímků na počítači.

Výrobce Olympus
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
12 Mpix
Optický zoom
Informace o parametru Optický zoom
3 x

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Olympus FE-3010 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.