Olympus FE-350 Wide

Cena produktu Olympus FE-350 Wide není známa.

 

Popis produktu Olympus FE-350 Wide: * Optický transfokátor 4× (odpovídá 28-112 mm*) pro snímání velkých scén i makrozáběrů * Širokoúhlý objektiv 28mm* s využitím zejména v krajinářské a scénické fotografii * Prohlížejte a podělte se...  Více informací


Olympus FE-350 Wide - popis

* Optický transfokátor 4× (odpovídá 28-112 mm*) pro snímání velkých scén i makrozáběrů * Širokoúhlý objektiv 28mm* s využitím zejména v krajinářské a scénické fotografii * Prohlížejte a podělte se o své snímky na displeji LCD s obří úhlopříčkou 7,6 cm/3" (234 000 bodů) * Dokonale ostré a exponované tváře i v obtížných situacích díky technologii Face Detection * 8 megapixelů pro tisk plakátů, pokud potřebujete * Digitální stabilizace obrazu ( do ISO 640 ) proti rozmazaní snímků * 16 scénických režimů (např. Sport a pláž) zabezpečuje správné nastavení fotoaparátu za různých situací * Princip "Jedno tlačítko, jedna funkce" a průvodce usnadňují obsluhu * Nejlepší snímky za špatného světla díky technologii BrightCapture * Oživte své vzpomínky záznamem ozvučené videosekvence (rozlišení až VGA při 15 snímcích/s) * Režim Super Macro je skvělý pro snímání květin a dalších podrobností od 5 cm * Flexibilní použití vnitřní paměti nebo karty xD-Picture Card * Obrazový výstup umožňuje připojení fotoaparátu k televizoru pro snadné prohlížení snímků * Hodnotné kovové tělo Širokoúhlý přeborník za skvělou cenu FE-350 nabízí ve velmi kompaktním provedení věhlasnou kvalitu optiky společnosti Olympus spolu s vysokým rozlišením 8.0 megapixelů. Světelný objektiv se 4x zoomem (ekv. 28-112mm) umožňuje pořídit nejen záběry vzdálenějších objektů, ale i širokoúhlé skupinové foto v malé místnosti. Extrémně rozměrná 7.6cm LCD obrazovka pak usnadňuje samotnou kompozici snímků, ale i jejich následné prohlížení. Díky principu snadného ovládání “jedno tlačítko = jedna funkce”, české verzi menu a intuitivnímu ovládání, je ovládání fotoaparátu úplnou hračkou. Přesto je FE-350 vybaven mnoha vyspělými technologickými prvky, se kterými pořídíte jedinečné snímky za všech okolností. Patří sem: digitální stabilizace obrazu; technologie Face Detection - pro rozpoznání obličejů, které automaticky vyhledá a přesně na ně zaostří; a režim Super Makro pro precizně vykreslené záběry fotografovaných detailů.

Výrobce Olympus

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Olympus FE-350 Wide užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.