Olympus FE-45

Cena produktu Olympus FE-45 není známa.

 

Popis produktu Olympus FE-45: Pohodlné ovládání a jedinečný styl, to jsou charakteristické vlastnosti cenově dostupných fotoaparátů Olympus řady FE. Jedním z nich je i Olympus FE-45. Jeho atraktivní tělo vyrobené z nerez oceli...  Více informací


Olympus FE-45 - popis

Pohodlné ovládání a jedinečný styl, to jsou charakteristické vlastnosti cenově dostupných fotoaparátů Olympus řady FE. Jedním z nich je i Olympus FE-45. Jeho atraktivní tělo vyrobené z nerez oceli můžete vzít kamkoli s sebou. Díky snadnému ovládání je pak fotografování hračkou. Obrazové rozlišení 10 milionu pixelů zaručuje prvotřídní snímky, které mnohonásobně předčí fotky pořízené mobilními telefony. Veliká 6.4 cm (2.5") LCD obrazovka umožňuje přesnou kompozici a pohodlné prohlížení výsledných záběrů. FE-45 okouzluje svým tenkým tělem z nerez oceli. Kvalita obrazu je vynikající díky signálovému obrazovému procesoru a rozlišení 10 milionů pixelů. Objektiv s 3x optickým zoomem poskytuje potřebnou flexibilitu a navíc jeho ohnisková vzdálenost začíná již na 36 mm (36 - 108 mm přepočteno na 35 mm kinofilm), což je ideální pro velké scény, které s běžným objektivem nelze zachytit celé. Manipulace s přístrojem je přirozeně intuitivní zásluhou propracovaného designu. Ovladačem režimů si uživatel zvolí jeden z osmi různých fotografických programů, které zahrnují např. režim extrémně vysoké citlivosti ISO s nastavením až ISO 1600, režim super makro či režim video záznamu se zvukem. K dispozici je 16 scénických režimů, které jsou uzpůsobeny každodennímu použití. Fotoaparát nabízí celkem 39 jazykových verzí menu, včetně češtiny. Nechybí ani populární funkce detekce obličeje a následného přesného ostření. Slot pro paměťovou kartu xD-Picture Card zaručuje dostatečnou kapacitu pro dlouhotrvající fotografické zážitky. Přiložený software Olympus Master je uživatelsky velmi přívětivý a slouží k editaci a archivaci snímků na počítači.

Výrobce Olympus
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
10 Mpix
Kategorie
Informace o parametru Kategorie
Klasické
Optický zoom
Informace o parametru Optický zoom
3 x

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Olympus FE-45 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.