Olympus Mju 5000

Cena produktu Olympus Mju 5000 není známa.

 

Popis produktu Olympus Mju 5000: Toužíte-li po detailu, neměli byste se smířit s ničím jiným, než s novým dvanáctimegapixelovým kompaktem Olympus µ 5000. S tímto voděodolným modelem docílíte prvotřídní ostrosti i při velkoformáto...  Více informací


Olympus Mju 5000 - popis

Toužíte-li po detailu, neměli byste se smířit s ničím jiným, než s novým dvanáctimegapixelovým kompaktem Olympus µ 5000. S tímto voděodolným modelem docílíte prvotřídní ostrosti i při velkoformátových výtiscích. Nové prvky, jako např. technologie pro rozpoznání obličeje (Face Detection Technology) zabezpečí vašim snímkům věrné a ostré podání. Duální stabilizace obrazu Vám pomáhá, aby se zabránilo rozmazání snímků v důsledku chvění ruky, což Vám umožní zaznamenat doopravdy ostré záběry i při použití maximálního zoomu. Program Inteligentní Auto režim detekuje pět nejčastěji používaných scén automaticky. Díky vysokému rozlišení 12 milionu pixelů s možností tisku plakátů a světelnému objektivu s miniaturním 5x optickým zoomem se může tento vysoce odolný přístroj pochlubit zcela novými schopnostmi. Procesor TruePic III urychluje zpracování snímku a poskytuje vyšší kvalitu obrazu. Nová technologie pro rozpoznání obličeje dokonce automaticky rozpozná tváře ve snímku, na které automaticky zaostří. Chybně exponované a rozostřené tváře vašich ratolestí jsou tak otázkou minulosti. S vysokorychlostním sekvenčním snímáním 14 snímků/s nezmeškáte žádný důležitý moment. Velmi jasná 6.9 cm LCD obrazovka usnadňuje prohlížení snímků ihned po jejich pořízení. Inteligentní Auto režim, který detekuje exponovanou scénu a automaticky zvolí některý z 15 scénických režimů a přizpůsobí tak nastavení. Díky přehlednému menu v 39 jazykových verzích si tento atraktivní a výkonný fotoaparát může vychutnat opravdu každý. Malou kapacitu vnitřní paměti lze snadno rozšířit vložením paměťové karty xD-Picture Card.

Výrobce Olympus
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
12 Mpix
Optický zoom
Informace o parametru Optický zoom
5 x

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Olympus Mju 5000 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.