Olympus Tough TG-6

Cena produktu Olympus Tough TG-6 není známa.

 

Popis produktu Olympus Tough TG-6: Olympus TG-6, stejně jako jeho předchůdci, byl zkonstruován pro zachycení veškerých adrenalinových zážitků bez kompromisů. Je vodotěsný do hloubky 15m, prachotěsný, nárazuvzdorný do 2.1m, tlakuvzd...  Více informací


Olympus Tough TG-6 - popis

Olympus TG-6, stejně jako jeho předchůdci, byl zkonstruován pro zachycení veškerých adrenalinových zážitků bez kompromisů. Je vodotěsný do hloubky 15m, prachotěsný, nárazuvzdorný do 2.1m, tlakuvzdorný do 100kg, mrazuvzdorný do -10°C a konstrukce s dvojitým ochranným sklem nabízí vynikající ochranu proti zamlžování. Antireflexní povrchová úprava obrazového snímače redukuje odlesky a odrazy, obrazový procesor TruePic VIII, převzatý z profesionálního modelu OM-D E-M1X, napomáhá snížení šumu a lepšímu rozlišení v plochách s nízkým kontrastem. Možnost fotografovat do formátu RAW zpřístupňuje uživatelům TG-6 široké editační možnosti programu Olympus Workspace a dalších editorů podporujících RAW soubory.

Pro velkolepé záběry zblízka je TG-6 vybaven vyspělým systémem Variable Macro, který překračuje hranice světa pozorovatelného pouhým okem: díky nejmenší zaostřovací vzdálenosti jen 1 cm od hrany objektivu a maximálnímu sedminásobnému zvětšení je fotoaparát schopen zachytit vysoce kvalitní snímky mikrokosmu. Čtyři režimy systému makro: Microscope, Microscope Control, Focus Bracketing a Focus Stacking. V režimu Focus Stacking je nyní možné volit mezi 3 a 10 záběry, ze kterých je pak výslednáý fotografie složená. To přináší ještě větší univerzálnost a možnost jemného vyladění nastavení pro různé objekty a větší precisnost výsledného snímku.

 

Poznávejte svět s novým Tough!
Chopte se svého TG-6 a pusťte se do nových dobrodružství. Tento fotoaparát je ideální parťák, který bez ohledu na podmínky zachytí každý strhující okamžik vaší cesty. Široká paleta příslušenství obohatí vaše outdoorové zážitky a vybaví vás i na nejnáročnější dobrodružství.

Zachyťte dokonale každý moment
Při svých nejdivočejších dobrodružstvích nikdy nevíte, co vás čeká. Kombinace objektivu s vysokým rozlišením a světelností F2, procesoru TruePic VIII a 12magapixelového snímače vám umožní zachytit vysoce kvalitní snímky bez ohledu na okolní podmínky. I při slabém osvětlení budou vaše snímky vždy jasné a nádherné.

 

Snímače prostředí a snadné sdílení
Díky integrovaným snímačům prostředí, které automaticky mapují váš pohyb, pokaždé víte, kde byly vaše snímky pořízeny. Více informací oživí vaše vzpomínky: OI.Track propojí údaje o teplotě a informace z GPS snímače, kompasu a manometru s vašimi záběry.

S aplikací OI.Share můžete navíc chytrý telefon použít nejen jako praktické dálkové ovládání, ale integrované Wi-Fi umožní také okamžité sdílení vašich zážitků.

Vaše vzpomínky nebyly nikdy živější
Nechte své aktivity ožít tak, že zachytíte každý detail ve správný okamžik. 4K video vám umožní zaznamenávat úchvatné záběry vašich nejmilejších okamžiků a vytvářet Full HD videa s frekvencí 120 snímků za sekundu.

Ponořte se hlouběji a objevujte nový svět
Vodotěsný TG-6 je navržen a zkonstruován pro použití do hloubky 15m bez jakéhokoliv dalšího vybavení.Chcete jít ale ještě dál? Podvodní pouzdro PT-059 nabízí ještě více vzrušení a zážitků v hloubkách až 45 metrů. Ale to není vše: svůj fotoaparát můžete rozšířit i o další doplňkového vybavení.

Zachyťte fascinující podvodní světy
Pomocí jednoho ze tří podvodních režimů vyvážení bílé oživíte své snímky bez ohledu na hloubku pod hladinou. Použijte “Shallow” (do hloubky 3m) pro vylepšení červených tónů, “Mid Range” pro hloubky od 3 do 15m nebo “Deep” pro vylepšení modrých tónů v hloubkách pod 15m.

Zaostřete na to nejdůležitější

TG-6 vám umožní zaostřit tak, jak daná situace vyžaduje. V podobě režimů Focus Stacking a Focus Bracketing nabízí fotoaparát dva mocné nástroje, se kterými můžete pořídit snímek ostrý v celé ploše záběru, nebo následně vybrat požadovanou hloubku ostrosti.

Dodejte svému putování finální lesk
Rádi si zavzpomínáte na prožité chvíle? Snímky ve formátu RAW lze upravit pomocí programu Olympus Workspace a fotografie vytisknout - tak budou vaše zážitky kompletní a můžete se k nim kdykoli vracet.

 

 

Proč dát přednost novému Olympusu TG-6 před TG-5?
* Nový LCD monitor s rozlišením 10,4 milionu bodů zaručuje lepší čitelnost
* Zabudovaný digitální telekonvertor s koeficientem 2x rozšiřuje rozsah zoomu až na 8x
* Antireflexní povrchová úprava krycího skla obrazového snímače redukuje odlesky a odrazy
* Režim Focus Stacking nyní umožňuje zvolit počet záběrů (3 až 10), ze kterých je složen výsledný snímek. Výsledkem  je dokonalá ostrost v celé ploše snímku.
* Fotografování makro snímků je nyní možné v režimech P a A: Dostaňte se na vzdálenost až 1 cm od objektivu i v režimech P a A
* Nový režim Underwater Microscope pro fotografování detailních záběrů ze vzdálenosti 1 cm od kraje objektivu
* Dřívější jeden režim vyvážení bílé (WB) pro podvodní fotografii byl nahrazen třemi volbami pro různé hloubky ponoru
* Při pořizování fotografií je nyní nabízena možnost vytištění data do snímku 

Výrobce Olympus

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Olympus Tough TG-6 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.