Panasonic DMC-LZ8

Cena produktu Panasonic DMC-LZ8 není známa.

 

Popis produktu Panasonic DMC-LZ8: Digitální fotoaparát Panasonic DMC-LZ8 Je kompaktní rodinný fotoaparát, který má rozlišení CCD snímače 8,3 MP. Je zde použít zcela nový obrazový procesor Venus Engine IV pro ještě ostřejší fotogra...  Více informací


Panasonic DMC-LZ8 - popis

Digitální fotoaparát Panasonic DMC-LZ8 Je kompaktní rodinný fotoaparát, který má rozlišení CCD snímače 8,3 MP. Je zde použít zcela nový obrazový procesor Venus Engine IV pro ještě ostřejší fotografie. Může se pochlubit oproti svému předchůdci širším objektivem s ohniskovou vzdáleností 32 - 160 mm (ekv. 35 mm). V praxi to znamená, že se vám při velkých rodinných akcích všichni vejdou do záběru aniž byste museli udělat několik kroků dozadu. Také bude snažší fotografovaní panoramat nebo budov. Objektiv digitálního fotoaparátu Panasonic LZ8 nese značku Leica a dále disponuje 5x optickým zoomem, který je doplňován 4x digitálním zoomem a optickou stabilizaci obrazu (MEGA O.I.S). Panasonic DMC-LZ8 dokáže zaostřit už od 5 cm. Pohodlí při fotografování a prohlížení pořízených snímků vám zajistí 2,5" LCD displej s rozlišením 230000 pixelů. Své snímky a videa ve VGA rozlišení při sekvenci 30 sn/s můžete ukládat na paměťové karty SD, SDHC, MMC a malá pojistka po zaplnění paměťové karty je vám poskytnuta interní pamětí o velikosti 20 MB. ISO citlivost až 6400. Je zde spoustu scénických režimů a barevných efektů. Fotoaparát je napájen dvěmi tužkovými bateriemi a rychlý přenos do PC vám zajistí USB 2.0 High-Speed. Digitální fotoaparát Panasonic DMC-LZ8 narostl do těchto rozměrů 97,5 mm x 62 mm x 33,3 mm (Š x V x H) a jeho hmotnost je 141g.

Výrobce Panasonic
Typ Snímače CCD

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Panasonic DMC-LZ8 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.