Panasonic DMC-TZ6

Cena produktu Panasonic DMC-TZ6 není známa.

 

Popis produktu Panasonic DMC-TZ6: Ultrakompaktní, 25mm ultraširokoúhlý, 12x ultrazoom. Nový Lumix DMC-TZ6 nabízí univerzální fotoaparát. Režim iA (Inteligentní Auto) Inteligentní Auto režim, který je chloubou fotoaparátů Lumix. Au...  Více informací


Panasonic DMC-TZ6 - popis

Ultrakompaktní, 25mm ultraširokoúhlý, 12x ultrazoom. Nový Lumix DMC-TZ6 nabízí univerzální fotoaparát. Režim iA (Inteligentní Auto) Inteligentní Auto režim, který je chloubou fotoaparátů Lumix. Automaticky zvolí nejvhodnější scénický režim a pomáhá s korekcí chvění rukou, ostřením a správným nastavením jasu. Je tedy dokonalým řešením pro zaznamenání skvělých fotografií. Inteligentní volba scény automaticky volí mezi režimy ten nejvhodnější pro nejlepší snímky. Specifikace Panasonicu TZ6 Vynikající objektiv Leica DC VARIO-ELMAR s rozsahem 25 – 300 mm je v tak tenkém těle takřka neuvěřitelný. Panasonic TZ6 používá rychlý a výkonný procesor Venus Engine IV a 1/2.5palcový, 10.1 Mpx CCD čip. Video natáčí v kvalitě WVGA(848x480), VGA(640x480), QVGA(320x240) 30fps. 2,7palcový, 230.000 bodů LCD displej. Software PHOTOfunSTUDIO 3.0 Program je určen ke snadným úpravám a organizaci fotografií. Nová a velmi zajímavá je funkce Rozpoznávání tváří, která identifikuje a následně roztřídí fotografie podle obličejů. Obvykle, když hledáte snímek určité osoby, musíte procházet stovky obrázků, jeden po druhém. Ale PHOTOfunSTUDIO 3.0 to udělá za vás bez ohledu na to, jakým fotoaparátem byly pořízeny a to i v případě, kdy přidáváte nové snímky. Software také vytváří velice poutavé prezentace s efekty a hudbou z iTunes. Video můžete zveřejnit přímo na YouTube pomocí YouTube uploaderu.

Výrobce Panasonic
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
10 Mpix
Typ Snímače CCD

Panasonic DMC-TZ6 - recenze

spokojenost

renata
05.08.2011 - 21:55:21
  • opravdu moc dobrý fotoaparát do kapsy. Jsem velice spokojená až bych řekla,že předčí má očekávání.Fotky jsou krásně ostré i na detaily.
 
  • Jelikož nejsem profesionál,tak nemám jedinou výhradu.

super

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Panasonic DMC-TZ6 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.