Rollei Sportsline 80

Cena produktu Rollei Sportsline 80 není známa.

 

Popis produktu Rollei Sportsline 80: Voděodolný, cenově dostupný a spolehlivý 8MP digitální fotoaparát, 2,4” LCD displej, filmy v rozlišení 1920x1080px, karty typu SD, MMC, SDHC, USB 2.0. Rollei Sportsline 80 Historie značky Rol...  Více informací


Rollei Sportsline 80 - popis

Voděodolný, cenově dostupný a spolehlivý 8MP digitální fotoaparát, 2,4” LCD displej, filmy v rozlišení 1920x1080px, karty typu SD, MMC, SDHC, USB 2.0.

Rollei Sportsline 80
Historie značky Rollei začala ve dvacátých letech 20. století. Její spotřební zboží je známé, oblíbené a úspěšné ve všech evropských zemích. Současná řada produktů Rollei obsahuje digitální fotoaparáty, videokamery, digitální obrazové rámy, posuvná a filmové skenery, Fotopro stativy a fotografické a iPhone příslušenství.
Full HD rozlišení
Voděodolný, cenově dostupný 8MP fotoaparát Sporteline značky Rollei je flexibilní, zábavný, spolehlivý a snadno použitelný. Fotoaparát nabízí nahrávání ve špičkové Full HD kvalitě s rozlišením až 1920x1080px při snímací frekvenci 15 snímků za sekundu díky citlivému 8 Mpx CMOS senzoru. Kvalita obrazu i za horších podmínek je zajištěna díky světelnosti objektivu F2,8.
Technické vybavení
Fotoaparát je vybaven vestavěným mikrofonem, USB 2.0 konektorem pro přenos dat a 2,4" LCD displeji. Sportline nabízí slot SD/MMC/SDHC pro až 32 GB karty. Záznam se na paměťové karty ukládá ve formátech JPEG a AVI. K napájení fotoaparátu slouží dobíjecí Li-ion akumulátor s kapacitou 800mAh.
Klíčové vlastnosti
Voděodolný 8MP fotoaparát, který nabízí nahrávání ve špičkové Full HD kvalitě s rozlišením až 1920 x 1080 px při snímací frekvenci 15 snímků za sekundu. Fotoaparát je vybaven vestavěným mikrofonem, USB 2.0 konektorem pro přenos dat a 2,4" LCD displeji. Dobíjecí Li-ion akumulátor s kapacitou 800mAh.
Rozměry fotoaparátu jsou 101x64x23 mm. Hmotnost 135g.

Parametry objektivu
Max. ohnisková vzdálenost [mm]: 5,3

Min. ohnisková vzdálenost [mm]: 5,3

Min. světelnost objektivu: 2,8

Max. světelnost objektivu: 2,8
Parametry přijímacího čipu
Typ snímače: CMOS

Rozlišení snímacího prvku [mil.bodů]: 8

Digitální zoom [násobek]: 8
Speciální funkce
Vodotěsný: Ano
Velikost
Rozměry [š x v x h mm]: 101 x 64 x 23

Hmotnost bez akumulátorů a karet [g]: 135

Displej
LCD [palce]: 2,4

Napájení
Typ baterií: Li-ion

Základní parametry
Video záznam: Ano

Zvukový záznam: Ano

Záznamové médium: MMC, SD, SDHC

Metoda komprese: AVI, JPEG

Typ fotoapatátu: Snadné pro každého

Výrobce Rollei
Velikost displeje
Informace o parametru Velikost displeje
2.4 palce
Optický zoom
Informace o parametru Optický zoom
1 x
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
8 Mpix
Full HD video
Informace o parametru Full HD video
Ano
Typ Snímače CMOS
Stativový závit Ano
Typ baterií
Informace o parametru Typ baterií
Akumulátor

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Rollei Sportsline 80 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.