SAMSUNG ES25

Cena produktu SAMSUNG ES25 není známa.

 

Popis produktu SAMSUNG ES25: Kompaktní fotoaparát Samsung ES25 poskytuje praktické funkce, které vám umožní vytvořit mnoho nevšedních fotografií s podrobným vykreslením detailů a s živým podáním barev. Mnoho scénických režimů...  Více informací


SAMSUNG ES25 - popis

Kompaktní fotoaparát Samsung ES25 poskytuje praktické funkce, které vám umožní vytvořit mnoho nevšedních fotografií s podrobným vykreslením detailů a s živým podáním barev. Mnoho scénických režimů a poloautomatických funkcí, stejně jako účinný digitální stabilizátor obrazu potěší všechny nadšené autory pídící se za skvosty v podobě fotografických snímků. Vzhled a ergonomie Tvar těla podobající se mýdlu je mnohokrát osvědčené předchozími modely a tak není divu, že i u tohoto modelu našel své uplatnění. Oblé tvary a hladký lesklý povrch s minimalisticky řešenými ovládacími prvky, jež jsou umístěny tak, aby jejich používání bylo zcela intuitivní, lehce sednou do jakékoli dlaně a držení fotoaparátu je nadmíru snadné. Senzor a objektiv Objektiv se 5x optickým zoom (27 - 135 mm ekv. 135, f/3,5 - 5,9, makro od 5 cm) propouští skrze svou optickou stavbu světelné paprsky, jež dopadají na plochu 10 Mpx snímacího čipu a ty jsou díky obrazovému procesoru převedeny do podoby elektronických dat. Fotografování je možné jak při denním, tak i při umělém osvětlení, kde se díky funkci automatického vyvážení bílé vyrovnává teplota chromatičnosti, čímž dochází k podání přirozených barevných odstínů pořízených snímků. Fotografování v místnosti sebou přináší i nebezpečí neostrých snímků vlivem malé intenzity osvětlení. Tomu brání stabilizátor obrazu, který při podobných situacích, zvyšuje hodnotu citlivosti, až na hodnotu 1600 ISO. Pořízené fotografii jsou následně uloženy na paměťovou kartu typu SD/SDHC. Expoziční režimy a ovládání Mezi pokročilé funkce fotoaparátu patří 11 odlišně definovaných scénických režimů zaměřenému na portrétní snímky až po krajinářské a noční fotografie. Mezi uživateli je velmi oblíbená oblast portrétní fotografie, proto firma Samsung vyvíjí specifický režim zaměřený na usnadnění pořizování takovýchto snímků. Zaměřuje se na podání přirozené tonality pleťových odstínů a vyhlazení dívčí tváře. Funkce Face detection vyhledává v zorném úhlu objektivu lidské tváře a na ně následně zaostřuje, čímž zabraňuje vznikiu neostrých snímků. Jeho příjemnou vlastností je i to, že dokáže rozpoznat situaci, kdy má fotografovaná osoba zavřené oči, případně mrká a povolí pořízení snímku až tehdy, když jsou znovu otevřeny. Další funkce Videosekvence ve VGA kvalitě (640x480 pix.) zaznamenává 30 snímků za vteřinu. Během pořizování videa je možné využívat funkce 4 násobného optického zoomu. LCD, napájení a výdrž baterie 2,5 palcový monitor má vysoké rozlišením 230 000 bodů, díky čemuž jsou snímky při prohlížení plné života a přirozených barevných odstínů. Fotoaparát je napájen akumulátorem SLB-10A, jehož výdrž je přibližně 200 snímků na jedno nabití.

Výrobce Samsung
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
10 Mpix
Optický zoom
Informace o parametru Optický zoom
5 x
Kategorie
Informace o parametru Kategorie
Klasické
Optický stabilizátor
Informace o parametru Optický stabilizátor
Ano
Minimální makro
Informace o parametru Minimální makro
5 cm
Rozlišení displeje
Informace o parametru Rozlišení displeje
230 kpix
Typ baterií
Informace o parametru Typ baterií
Akumulátor

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SAMSUNG ES25 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.