Samsung PL80

Cena produktu Samsung PL80 není známa.

 

Popis produktu Samsung PL80: Samsung PL80 Samsung dnes rozšířila svou populární řadu digitálních fotoaparátů PL o model PL80. Tento 12,2megapixelový kompakt typu „namiř a foť" nabízí v této kategorii dosud nevídanou hodnotu: ...  Více informací


Samsung PL80 - popis

Samsung PL80 Samsung dnes rozšířila svou populární řadu digitálních fotoaparátů PL o model PL80. Tento 12,2megapixelový kompakt typu „namiř a foť" nabízí v této kategorii dosud nevídanou hodnotu: praktický 28mm širokoúhlý objektiv s 5x optickým zoomem, duální stabilizátor obrazu a kompletní řadu inteligentních funkcí Samsung, to vše ve štíhlém kompaktním těle. Samsung svými modely jako je PL80 posunuje celou řadu PL o úroveň výše. Řada PL společnosti Samsung nyní umožní spotřebitelům využívat nových prvků, jako je širokoúhlý objektiv s větší ohniskovou vzdálenosti, nebo další technologie jako Smart Auto, které jsou pro spotřebitele nesmírně přínosné a navíc jim umožňují rozvíjet vlastní tvůrčí přístup a vytvářet fantastické snímky. Působivá optika Přístroj PL80 je vybaven výjimečným 28mm širokoúhlým objektivem Samsung, který umožňuje 5x optický zoom (28mm-140mm / ekvivalent 35mm), čímž uživatel získá možnost zachytit širší scenérii z menší vzdálenosti. Spotřebitelé také ocení technologii duální stabilizace obrazu (IS) Samsung, která k dosažení ostrosti kombinuje optickou (OIS) a digitální stabilizaci obrazu a výsledný obraz je křišťálově ostrý. Optická stabilizace obrazu inteligentně vyvažuje chvění ruky pohybem objektivu opačným směrem. Pokud optická stabilizace nestačí, práci automaticky doplní digitální stabilizace obrazu, která zajistí nerozmazaný snímek. Inteligentní automatické funkce a pořizování videozáznamu Fotoaparát Samsung PL80 je plně vybaven souborem automatických ovládacích prvků, k nimž patří také špičková technologie vyhodnocení prostředí, v němž fotíte, nazvaná Smart Auto. Tato funkce má za úkol usnadnit tvorbu kvalitních snímků: technologie Smart Auto vyhodnotí hlavní prvky snímané kompozice, jako je barva, jas, pohyb a snímaný objekt, a poté zvolí nejvhodnější scénický režim k dosažení nejlepšího výsledku. Fotoaparát PL80 je také vybaven funkcí automatického zaostřování na pohybující se objekt. Tato funkce dává uživateli možnost zvolit jakýkoli předmět či plochu v hledáčku a naprogramovat automatické doostřování fotoaparátu na tento zvolený objekt i v případě, že se v rámci hledáčku pohybuje. Přístroj PL80 navíc nabízí také funkci Perfect Portrait System, což je soubor automatických funkcí, které vám umožní vždy a bezchybně pořídit dokonalý portrét. K hlavním funkcím souboru Perfect Portrait System patří rozpoznání obličeje, rozpoznání úsměvu, mrknutí, korekce červených očí či dokonalé zobrazení tváře (Beauty Shot). Samsung na svém přístroji PL80 také nabízí videozáznam ve standardním rozlišení. Namísto digitálních fotografií s rozlišením 12.2 megapixelů si mohou uživatelé zvolit videozáznam v rozlišení 640x480 při 30 snímcích za sekundu.

Výrobce Samsung
Kategorie
Informace o parametru Kategorie
Klasické
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
12 Mpix
Optický zoom
Informace o parametru Optický zoom
5 x
Rozlišení displeje
Informace o parametru Rozlišení displeje
230 kpix
Typ Snímače CCD
Optický stabilizátor
Informace o parametru Optický stabilizátor
Ano
Minimální makro
Informace o parametru Minimální makro
10 cm
Typ baterií
Informace o parametru Typ baterií
Akumulátor

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Samsung PL80 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.