Samsung WB380F

Cena produktu Samsung WB380F není známa.

 

Popis produktu Samsung WB380F: Elegantní fotoaparát vybavený retro designem s velkým přiblížením a režimem Smart Auto pro snadné fotografování, 1/2.3“ BSI CMOS snímačem s rozlišením až 16.3MP, 21x optický zoom, světelnost 2.8 –...  Více informací


Samsung WB380F - popis

Elegantní fotoaparát vybavený retro designem s velkým přiblížením a režimem Smart Auto pro snadné fotografování, 1/2.3“ BSI CMOS snímačem s rozlišením až 16.3MP, 21x optický zoom, světelnost 2.8 – 5.9, optická stabilizace obrazu OIS, dotykový 3“ displej s rozlišením 460 000 bodů, slot na micro SD paměťové karty, videa, Wifi, Li-ion baterie, hmotnost 216 gramů.

Kompaktní fotoaparát Samsung WB380F
Společnost Samsung se již řadu let zabývá výrobou kvalitních fotoaparátů, uvedla na trh kompaktní fotoaparát s vysokým přiblížením, umístěném v tenkém elegantním těle vybaveným retro designem. Optimální nastavení fotoaparátu na různé druhy světelných podmínek zprostředkuje funkce Smart Auto, která vybere přednastavený režim podle aktuální potřeby na snímané scéně.
Fantastické fotografie a videa
Samsung WB380F je vybaven BSI CMOS snímačem s rozlišením přibližně 16.3 megapixelu. Díky optické stabilizaci se obraz stabilizuje přesně v okamžiku, kdy potřebujete. Fotoaparát Vám umožní pořizovat také velice kvalitní video včetně zvuku.
Vždy připraven k bezdrátovému sdílení
Díky vestavěnému modulu Wi-Fi můžete přímo v terénu sdílet všechny výjimečné a vzrušující okamžiky. Přenos dat do mobilního přístroje provedete jednoduše pouhým jediným dotykem.
Kvalitní snímky bez rozmazání
Kvalitní snímky bez rozmazání zajišťuje optická stabilizace obrazu, která zabraňuje chvění rukou při dlouhém fotografování. Díky tomu budete schopni pořídit kvalitní snímky i při vysokém přiblížení snímaného objektu.
Klíčové vlastnosti
Základem dobrého fotoaparátu je i kvalitní objektiv. U tohoto modelu byl použit objektiv s klasickou světelností F2.8 - 5.9 a snímanou scénu si můžete přiblížit pomocí až 21x optickému zoomu, se kterým můžete vytvářet skvělé detailní záběry. Díky kombinaci citlivého BSI CMOS senzoru s rozlišením 16.3 megapixelů a objektivu s dobrou světelností získáte kvalitní fotografie, a to dokonce při tlumeném osvětlení. Nyní můžete zachycovat vzpomínky na zajímavá místa a přírodní scenérie, celé svatební obřady a ty nejvyšší mrakodrapy v celé jejich velikosti. Už nemusíte ustupovat dozadu nebo jít blíže k objektu, abyste zachytili všechno, co potřebujete. Tento fotoaparát disponuje kvalitním dotykovým 3" displejem TFT LCD s rozlišením 460 000 bodů. Pro ukládání snímků můžete využít slot pro karty microSD. Rozměry fotoaparátu jsou 113,6 x 65,1 x 25 mm a hmotnost 216 g.

Parametry objektivu
Optický zoom [násobek]: 21

Max. ohnisková vzdálenost [mm]: 86,1

Min. ohnisková vzdálenost [mm]: 4,1

Min. světelnost objektivu: 5,9

Max. světelnost objektivu: 2,8
Parametry přijímacího čipu
Typ snímače: BSI CMOS

Rozlišení snímacího prvku [mil.bodů]: 16,3

Digitální zoom [násobek]: 5

Max. citlivost [ISO]: 3 200

Úhlopříčka snímacího prvku [1/xx palce]: 2,3
Speciální funkce
WiFi: Ano
Velikost
Rozměry [š x v x h mm]: 113,6 x 65,1 x 25

Hmotnost bez akumulátorů a karet [g]: 216

Displej
Dotykový panel: Ano

LCD [palce]: 3

Rozlišení LCD obrazovky: 460 000

Napájení
Typ baterií: Li-ion

Základní parametry
Video záznam: Ano

Zvukový záznam: Ano

Stabilizace obrazu: Ano

Záznamové médium: MicroSD

Metoda komprese: JPEG

Typ fotoapatátu: Pro pokročilé/Ultrazoomy

Typ stabilizace: Optická

Výrobce Samsung
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
16.3 Mpix
Optický zoom
Informace o parametru Optický zoom
21 x
Velikost displeje
Informace o parametru Velikost displeje
3 palce
Typ Snímače BSI-CMOS
Dotykový displej Ano
Wi-Fi
Informace o parametru Wi-Fi
Ano
Optický stabilizátor
Informace o parametru Optický stabilizátor
Ano
Typ baterií
Informace o parametru Typ baterií
Akumulátor

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Samsung WB380F užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.