Sigma DP-2

Cena produktu Sigma DP-2 není známa.

 

Popis produktu Sigma DP-2: Sigma vám představuje digitální fotoaparát DP2 zcela nového typu. Tento přístroj slučuje technické vlastnosti a obrazovou kvalitu digitální zrcadlovky v těle kompaktního fotoaparátu. DP2 značky Si...  Více informací


Sigma DP-2 - popis

Sigma vám představuje digitální fotoaparát DP2 zcela nového typu. Tento přístroj slučuje technické vlastnosti a obrazovou kvalitu digitální zrcadlovky v těle kompaktního fotoaparátu. DP2 značky Sigma je vybavený pevnou ohniskovou vzdáleností 16,6 mm a nabízí vám objektiv širokého úhlu. Je schopný fotografovat krajinu a skupinové fotografie bez vzdálení, tento přístroj zaznamenává snímky velké jasnosti. DP2 využívá technologie Foveon X3 a obrazového snímače CMOS 14 megapixel pro fotografie vysokého rozlišení s velkým detailem. Navíc, vaše snímky využijí vysokého kontrastu a třírozměrného efektu k profesionálnímu výsledku. Vlastní funkce a možnosti digitální zrcadlovky, DP2 vlastní pět expozičních režimů a tři režimy k měření světlo a k přizpůsobení se ke každému záběru. DP2 je digitální, kompaktní fotoaparát s vysokou, digitální kvalitou. S technologií podobnou zrcadlovkám, tento Sigma potěší milovníky pěkných snímků.

Výrobce Sigma
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
14 Mpix
Kategorie
Informace o parametru Kategorie
Klasické
Typ Snímače CMOS

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sigma DP-2 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.