Sony Cyber-Shot DSC-T900

Cena produktu Sony Cyber-Shot DSC-T900 není známa.

 

Popis produktu Sony Cyber-Shot DSC-T900: * Elegantní, ultratenký design (15,1mm* T900, 13,9mm* T90) * 12,1 efektivních megapixelů * 3,5palcový širokoúhlý dotykový LCD displej Xtra Fine (T900) / 3,0palcový širokoúhlý dotykový LCD displej ...  Více informací


Sony Cyber-Shot DSC-T900 - popis

* Elegantní, ultratenký design (15,1mm* T900, 13,9mm* T90) * 12,1 efektivních megapixelů * 3,5palcový širokoúhlý dotykový LCD displej Xtra Fine (T900) / 3,0palcový širokoúhlý dotykový LCD displej Clear Photo Plus (T90) * Objektiv Carl Zeiss s 4x optickým zoomem * Záznam videa ve formát 720p HD * Optický stabilizátor SteadyShot * Zdokonalená technologie detekce obličeje a detekce úsměvu Odvážný ultratenký design a přitažlivé barvy zajistí nové řadě Cyber-shot T pozornost, kterou si právem zaslouží. T900 má tloušťku pouhých 15,1 mm* a lze si ji pořídit ve stříbrném, černém, červeném a bronzovém provedení. Ještě tenčí T90 (pouhých 13,9 mm*) je nabízena ve více barevných variantách (stříbrná, černá, hnědá, růžová nebo modrá). 3,5palcový širokoúhlý dotykový LCD displej Xtra Fine (T900) zajišťuje detailní zobrazení snímků i pohodlné ovládání funkcí a nastavení fotoaparátu. Nový režim Intelligent Auto ovládání ještě více usnadňuje. Jeho pomocí Cyber-shot automaticky analyzuje scénu i fotografovaný objekt a optimalizuje nastavení pro dosažení co nejlepšího výsledku. Výkonný obrazový procesor BIONZ se stará o kvalitní snímky s nízkou hladinou šumu v jakékoli situaci, ať už se jedná o fotografie z dovolené, záběry plné akční zábavy nebo o náladové interiéry a málo osvětlené scény. Optický stabilizátor SteadyShot zajistí ostré a jasné snímky při fotografování z ruky i za zhoršených světelných podmínek. Zdokonalená funkce detekce obličeje (Face Detection) a automatická detekce úsměvu (Smile Shutter) navíc zaručí kvalitu i u portrétových fotografií. Nová funkce záznamu videa v rozlišení 720p HD nabízí možnost fotoaparátem natočit videoklipy se snímkovou frekvencí 30 fps. Na 4GB paměťovou kartu MemoryStick™ můžete uložit až 60 minut kvalitního HD videa se stereo zvukem. Zachytíte tak například nejdůležitější momenty z vašeho víkendového výletu. Až budete zpátky doma, jednoduše připojíte Cyber-shot T900 nebo T90 k jakémukoli HD televizoru a můžete si prohlížet svá videa i fotografie. Technologie BRAVIA Sync usnadňuje ovládání prezentace videa a fotografií na obrazovce pomocí dálkového ovladače vašeho televizoru BRAVIA.

Výrobce SONY
Optický zoom
Informace o parametru Optický zoom
4 x
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
12 Mpix
Optický stabilizátor
Informace o parametru Optický stabilizátor
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sony Cyber-Shot DSC-T900 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Kompakty s výměnným objektivem.